smahu správy

Podpora talentovaných detí v Stropkove

Nadácia Slovenskej sporiteľne vyhlásila tento rok už 7. ročník grantového projektu pod názvom Futbal to je hra. Jeho cieľom je skvalitniť podmienky pre hranie futbalu detí vo všetkých regiónoch Slovenska.

Na výzvu mohli reagovať futbalové kluby, ktoré sa venujú práci s mládežou minimálne tri roky a taktiež mestá a obce do 15– tisíc obyvateľov.
Nadácia Slovenskej sporiteľne rozdelí sumu 60 tisíc eur medzi zhruba 20 najúspešnejších na základe výsledkov verejného hlasovania. Hlasovanie prebieha v termíne od 1. júna do 30. júna 2016. Samotný proces hlasovania bude prebiehať na základe unikátneho kódu zaslaného na telefónne číslo hlasujúceho. Pri hlasovaní sa Vám zobrazí informácia, že pre hlasovanie je potrebné zadať telefónne číslo. Po jeho zadaní Vám bude obratom zaslaný unikátny kód v SMS správe. Unikátny kód je potrebné zadať na stránke, čím sa potvrdí hlasovanie za daný projekt. Pri hlasovaní platí pravidlo, že v rámci grantu môže hlasujúci hlasovať iba raz z jedného telefónneho čísla a iba za jeden projekt, pričom nezáleží ku ktorému kraju daný projekt prislúcha.
Do výzvy sa zapojila aj naša futbalová mládež, ktorá predložila Nadácii svoj vlastný projekt. Obsahuje nákup futbalových lôpt, sadu dresov, rozlišovacích tričiek, športových fliaš, švihadiel, futbalových minibránok a ďalších pomôcok potrebných pre rozvoj talentu každého hráča.
Pevne veríme, že nájdeme medzi sebou dostatok ľudí, ktorí chcú investovať minimum svojho času a stať sa na malú chvíľu „futbalovým funkcionárom“, ktorý dokáže ovplyvniť vývoj každého talentovaného dieťaťa v našom meste.
Všetky potrebné informácie nájdete na internetovej stránke www.pomahajtesnami.sk, na stránkach Mesta, či Facebooku.
Konkrétny odkaz pre náš projekt a miesto pre Váš hlas – www.pomahajtesnami.sk/projekt /384.
Ďakujeme za Vašu podporu.
Dominik Teraz

redakcia | 17. 6. 2016 | Šport | Odkaz na článok | | 73x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou