smahu správy

Posledné súťažné kolo junioriek víťazne

ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK – VK CELE GROUP STROPKOV 0:3, 2:3

Posledné súťažné kolo si volejbalistky VK Cele Group Stropkov zahrali v Liptovskom Hrádku, u súpera, ktorého už dobre poznajú aj z rôznych turnajov, a teda nemali pochybnosti o jeho kvalitách. Diváci i početná kulisa stropkovských fanúšikov si vychutnali volejbal na vysokej úrovni.
Prvý zápas sa zozačiatku vyvíjal vyrovnane pre obe družstvá, avšak ku koncu setu si hosťujúce dokázali vytvoriť dostatočný náskok na výhru. Aj v ďalších dvoch setoch mali hru pod svojou taktovkou Stropkovčanky, ktoré do šatne odchádzali s výhrou 3:0. Druhé stretnutie malo totožný začiatok s prvým, no v druhom sete ukázali Liptáčky, že miestenka na MSR im nepatrí náhodou a vyrovnali na 1:1. Kvalitná kra na oboch stranách ihriska, dobrý útok a obetavé pole zapríčinili rozdelenie si nasledujúcich dvoch setov s tesnými koncovkami a rozhodujúci piaty set. Napriek odporu domácich naše volejbalistky potvrdili pozíciu lídra tabuľky, v tajbrejku bez väčších ťažkostí zvíťazili a posledné kolo ukončili pripísaním si ďalších piatich bodov.
Sezóna priniesla mnoho príležitostí opäť si vychutnávať volejbal na vysokej úrovni aj v Stropkove, za čo všetkým podieľajúcim sa na organizácii a podporujúcim nás akoukoľvek formou ďakujeme. Celému družstvu gratulujeme k titulu Juniorského majstra východu získanému s jedinou prehrou na konte, a teda k pozícii jedného z ôsmich najlepších družstiev na Slovensku, čo znamená miestenku na MSR, ktoré sa uskutočnia 6.-8. mája 2016 v Pezinku a kde nášmu tímu budeme držať palce!
Zostava: K. Bodnárová, D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, asistentka trénera S. Pariláková, p. tréner Maroš Šturák
Šimona Tomková

Tabuľka

  1. VK Cele Group Stropkov   32   31   1   92
  2. VK Slávia TU Košice   32   25   7   74
  3. VK Spišská Nová Ves   32   24   8   70
  4. ŠKM Liptovský Hrádok   32   20   12   64
  5. TJ Slávia TU Zvolen   32   12   20   37
  6. VK Kúpele Brusno   32   11   21   32
  7. MŠK Žiar nad Hronom   32   8   24   24
  8. VK Iskra Hnúšťa   32   7   25   20
  9. KV MŠK Oktan Kežmarok   32   6   26   17
obrazok

redakcia | 27. 4. 2016 | Šport | Odkaz na článok | | 72x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou