Posledné súťažné kolo junioriek víťazne

ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK – VK CELE GROUP STROPKOV 0:3, 2:3

Posledné súťažné kolo si volejbalistky VK Cele Group Stropkov zahrali v Liptovskom Hrádku, u súpera, ktorého už dobre poznajú aj z rôznych turnajov, a teda nemali pochybnosti o jeho kvalitách. Diváci i početná kulisa stropkovských fanúšikov si vychutnali volejbal na vysokej úrovni.
Prvý zápas sa zozačiatku vyvíjal vyrovnane pre obe družstvá, avšak ku koncu setu si hosťujúce dokázali vytvoriť dostatočný náskok na výhru. Aj v ďalších dvoch setoch mali hru pod svojou taktovkou Stropkovčanky, ktoré do šatne odchádzali s výhrou 3:0. Druhé stretnutie malo totožný začiatok s prvým, no v druhom sete ukázali Liptáčky, že miestenka na MSR im nepatrí náhodou a vyrovnali na 1:1. Kvalitná kra na oboch stranách ihriska, dobrý útok a obetavé pole zapríčinili rozdelenie si nasledujúcich dvoch setov s tesnými koncovkami a rozhodujúci piaty set. Napriek odporu domácich naše volejbalistky potvrdili pozíciu lídra tabuľky, v tajbrejku bez väčších ťažkostí zvíťazili a posledné kolo ukončili pripísaním si ďalších piatich bodov.
Sezóna priniesla mnoho príležitostí opäť si vychutnávať volejbal na vysokej úrovni aj v Stropkove, za čo všetkým podieľajúcim sa na organizácii a podporujúcim nás akoukoľvek formou ďakujeme. Celému družstvu gratulujeme k titulu Juniorského majstra východu získanému s jedinou prehrou na konte, a teda k pozícii jedného z ôsmich najlepších družstiev na Slovensku, čo znamená miestenku na MSR, ktoré sa uskutočnia 6.-8. mája 2016 v Pezinku a kde nášmu tímu budeme držať palce!
Zostava: K. Bodnárová, D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, asistentka trénera S. Pariláková, p. tréner Maroš Šturák