smahu správy

Dve kolá pred koncom potvrdili prvenstvo

VK Iskra Hnúšťa – VK Cele Group Stropkov 0:3, 1:3

2. apríla vycestovalo družstvo VK Cele Group Stropkov spolu so svojim fanklubom do vzdialenej Hnúšte. Naše tabuľkové favoritky skutočne dominovali aj na ihrisku a už dve kolá pred koncom základnej časti súťaže definitívne potvrdili svoje prvenstvo v skupine východ.
Od začiatku prvého stretnutia mali Stropkovčanky priebeh zápasu vo svojich rukách a veľa súperkám nedovolili. Aj keď sa prvý set neskončil veľkým bodovým rozdielom, v ďalších dvoch si domáce nedokázali pripísať po viac ako pätnásť bodov.
Prvé dva sety druhého zápasu sa podobali tým z predchádzajúceho, keďže sa s nimi Stropkovčanky popasovali úspešnejšie, no tretí priniesol jediné zdramatizovanie celého hracieho dňa, keď po niekoľkých kvalitných servisoch si hráčky z Hnúšte vytvorili náskok, ktorý sa našim síce podarilo vyrovnať, no koncovku lepšie zvládli domáce. Volejbalistky VK Cele sa ale dokázali dostať do rytmu svojej hry opäť, čo trvalo až do hladkého záveru štvrtého, a teda posledného setu zápasu.
Družstvu gratulujeme k ďalšiemu kolu bez straty bodu a želáme veľa šťastia do posledných dvoch. Tiež sa chceme poďakovať pánovi Jozefovi Kobákovi za značnú pomoc pri vycestovaní.
Srdečne Vás pozývame na posledné domáce kolo, ktoré dievčatá odohrajú 16. apríla v Mestskej športovej hale so začiatkom o 11.00 hod. proti Kežmarku. Tešíme sa na Vás!
Zostava: K. Bodnárová, D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, asistentka trénera S. Pariláková, p. tréner Maroš Šturák
Šimona Tomková
foto: Štefan Kmiť

Tabuľka

  1. VK Cele Group Stropkov   28   27   1   81
  2. VK Slávia TU Košice   26   20   6   52
  3. VK Spišská Nová Ves   26   19   7   50
  4. ŠKM Liptovský Hrádok   26   18   8   51
  5. TJ Slávia TU Zvolen   28   11   16   30
  6. VK Kúpele Brusno   28   10   17   29
  7. VK Iskra Hnúšťa   30   7   21   20
  8. MŠK Žiar nad Hronom   26   6   18   18
  9. KV MŠK Oktan Kežmarok   26   4   20   11
obrazok

redakcia | 6. 4. 2016 | Šport | Odkaz na článok | | 129x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou