Osemnásty zápas junioriek bez prehry

VK Cele Group Stropkov – MŠK Žiar nad Hronom 3:0, 3:0

V sobotu 6. februára odohrali volejbalistky VK Cele Group Stropkov dvojzápas proti družstvu MŠK Žiar nad Hronom a opäť nesklamali.
Tabuľkové predpoklady sa naplnili a Stropkovčanky výrazne dominovali vo všetkých herných činnostiach od začiatku prvého stretnutia. Po prvom hladkom sete sa aj druhý zo začiatku javil podobne, avšak po sérii šiestich bodov Žiaru nebola koncovka taká jednoznačná. To znamenalo jediný dramatický moment počas oboch duelov, ktorý však domáce zvládli bez väčších ťažkostí a v treťom sete už drámu nepripustili. Druhý zápas bol obdobou prvého, keď žiaden zo setov nepriniesol prekvapenie. Hráčky VK Cele Group teda jednoznačne potvrdili svoje zaslúžene prvenstvo v aktuálnej tabuľke víťazstvami 3:0, 3:0.
Družstvu gratulujeme k osemnástemu zápasu v rade bez prehry a držíme palce do ďalšieho kola, ktoré bude odohrané netradične v piatok a Stropkovčanky bude hostiť Zvolen. Najbližšie domáce kolo, na ktoré Ste srdečne pozvaní, sa uskutoční 20.februára v Mestskej športovej hale v Stropkove so začiatkom o 11.00 hod.
Zostava: K. Bodnárová, D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, asistentka trénera S. Pariláková, p. tréner Maroš Šturák