V polovici sezóny sú Stropkovčanky stále neporazené

VK CELE GROUP STROPKOV vs. ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK 3:0, 3:1

V sobotu 23. januára 2016 odohrali volejbalistky VK Cele Group Stropkov v deviatom kole 1. ligy junioriek dvojzápas proti družstvu ŠKM Liptovský Hrádok. Už šestnásť víťazných zápasov zo šestnástich odohraných – to je bilancia Stropkovčaniek v polovici tejto, pre nich veľmi úspešnej, sezóny.

Od prvého setu vyvíjali domáce dostatočný tlak na to, aby sa Hradočanky nedokázali primerane dostať do zápasu. Napomáhala početná kulisa divákov ako aj verný fanklub, s ktorými sa zdalo, že to v prvom zápase išlo ako po masle.
Druhý sa nezačal rovnako jednoznačne, keď sa celý prvý set niesol v znamení tesného náskoku hosťujúceho tímu, ktorý v koncovke nepoľavil a úvodný set si pripísal na svoje konto. Avšak bojovnosť Stropkovčaniek neklesla, práve naopak, ubudlo z vlastných chýb a ešte rýchlejšia a presnejšia hra v poli i na sieti priniesla svoje ovocie. Do konca stretnutia sa toho už veľa nezmenilo ani na jednej strane ihriska. A teda spokojní diváci i organizátori mohli dievčatám zaslúžene darovať potlesk po dvoch víťazstvách 3:0, 3:1.
Neporaziteľnosť družstva VK Cele Group teda pretrváva, k čomu celému tímu gratulujeme a do ďalšej polovice sezóny prajeme podobnú úspešnosť. Prvé odvetné kolo, na ktoré Ste srdečne pozvaní, odohrajú naše volejbalistky doma proti Žiaru nad Hronom 6. februára 2016 v Mestskej športovej hale v Stropkove so začiatkom o 11.00 hod.
Zostava: K. Bodnárová, D. Gondeková, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, asistentka trénera S. Pariláková, p. tréner Maroš Šturák