smahu správy

Juniorky naďalej nepokorené

VK SLÁVIA TU KOŠICE – VK CELE GROUP STROPKOV 2:3, 1:3

Košice, priebežne druhé v tabuľke, hostili 5.12. družstvo VK CeleGroup Stropkov, pre ktoré bol tento dvojzápas zatiaľ najväčšou výzvou sezóny.
Do prvého setu nastúpili Stropkovčanky výborne a súperky na ich tempo nestačili, avšak v ďalšom Košičanky ukázali, že popredné miesto v tabuľke si zaslúžia a druhý set tesne vyhrali. Nasledujúce dva sa podobali priebehu predchádzajúcich, pretože si tretí a štvrtý set súperiace družstvá rozdelili medzi sebou. Rozhodnúť sa teda muselo v skrátenom piatom sete. Aj keď sa hralo v Košiciach väčšina publika fandila Stropkovu, keďže ani počas tohto kola fanklub VK CeleGroup nechýbal. Tento fakt dopomohol našim dievčatám k získaniu náskoku v poslednom sete, ktorý už domáce nedokázali zvrátiť a po päťsetovej dráme sa z víťazstva a dvoch bodov mohol tešiť Stropkovský kolektív.
Ďalší zápas sa aj napriek veľkému odhodlaniu začal pre Stropkovčanky nepriaznivo. Strata prvého setu však neovplyvnila nasledujúci výkon, ktorý priniesol razantný servis a obetavú hru v poli zakončenú kvalitným útokom na sieti. Spojenie týchto herných činností zapríčinilo, že Košičanky prišli o všetky nasledujúce sety a hosťujúce dievčatá si naopak odniesli ďalšiu výhru spolu s troma bodmi.
Celému tímu gratulujeme k úspešne zvládnutému 5.kolu, ktoré znamenalo zatiaľ jeden z najkrajších volejbalových výkonov v tejto sezóne juniorskej ligy. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na zabezpečení výjazdu na tento dvojzápas a zároveň Vás všetkých srdečne pozývame na najbližšie domáce kolo, ktoré bude odohrané 19.12.2015, so začiatkom o 11:00 v Mestskej športovej hale v Stropkove.
Milí priaznivci nášho klubu, je tu nová možnosť zadovážiť si šály VK CeleGroup, ktoré mali premiéru vo fanklube Stropkova v Košiciach. V prípade záujmu tak môžete urobiť v predajni PEM-ŠPORT na Hlavnej ulici.
Zostava: K. Bodnárová, D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, asistentka trénera S. Pariláková, p. tréner Maroš Šturák.
Šimona Tomková

obrazok

Tabuľka

  1. VK Cele Group Stropkov   10   10   0   29
  2. ŠKM Liptovský Hrádok   8   8   0   24
  3. VK Slávia TU Košice   8   5   3   15
  4. VK Spišská Nová Ves   8   4   4   12
  5. VK Iskra Hnúšťa   10   4   6   11
  6. VK Kúpele Brusno   10   3   7   9
  7. TJ Slávia TU Zvolen   10   2   8   9
  8. MŠK Žiar nad Hronom   8   2   6   6
  9. KV MŠK Oktan Kežmarok   8   2   6   5

redakcia | 9. 12. 2015 | Šport | Odkaz na článok | | 87x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou