smahu správy

Elektronické trhovisko

Registrujte sa na www.eks.sk a dodávajte vaše tovary, služby a stavebné práce štátnym organizáciám, obciam, vyšším územným celkom a nimi spravovaným subjektom jednoduchšie než kedykoľvek predtým. EKS je elektronický kontraktačný systém na prevádzkovanie systému Elektronického trhoviska.

E-trhovisko je ten najefektívnejší nástroj, vďaka ktorému môžete preraziť a uspieť na trhu štátnych zákaziek. Cieľom e-trhoviska je zvýšiť transparentnosť a zrozumiteľnosť verejného obstarávania: všetky informácie o zákazke, jej postupe, objednávateľovi a dodávateľovi sú dostupné na webe. Objednávateľ zadefinuje svoju požiadavku formou výberu ponuky a predbežnej akceptácie z katalógu ponúk, alebo vytvorením vlastnej objednávky a následne sa spustí 72-hodinový interval, v ktorom ktorýkoľvek zaregistrovaný dodávateľ môže predložiť svoju ponuku. Hlavné výhody elektronického trhoviska:
Koniec papierovania – žiadne časové straty a zbytočné náklady – všetko elektronicky cez internet
Jednoduchosť systému obchodovania – automatické pozývanie do súťaží, obchodovanie v reálnom čase a aktívne vstupovanie na Elektronické trhovisko. Stačí Vám na to váš počítač, tablet alebo telefón s pripojením na internet.
Transparentnosť a verejná kontrola – všetky nákupy a ich priebeh sú prístupné širokej verejnosti, pričom systém podporuje transparentnosť aj z pohľadu zrozumiteľnosti a pochopiteľnosti všetkých procesov.
Zapísanie firmy na EKS.sk je síce bezplatné a rýchle, stačí vyplniť len identifikačné údaje, kontakty a vybrať si zo zoznamu, na aké zákazky vám majú chodiť e-mailové upozornenia. Registrácii na EKS.sk však predchádza zápis do zoznamu podnikateľov Úradu pre verejné obstarávanie. Zaň sa platí 66 eur, priložiť treba doklady, že podnikateľ nedlhuje na daniach a poistnom. Podporu pre registráciu do Elektronického trhoviska poskytuje od Ing. Monika Homoľová – supervízor Klientskeho centra na Okresnom úrade Stropkov, č. dverí 7.
Organizačný odbor OÚ Stropkov

redakcia | 2. 12. 2015 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 90x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou