Plný bodový zisk z Brusna

VK Kúpele Brusno – VK Cele Group Stropkov 0:3, 0:3

Družstvo VK CeleGroup Stropkov mohlo pred začiatkom sezóny len dúfať, že po troch úvodných kolách nestratí ani bod a bude figurovať na čele aktuálnej tabuľky 1. ligy junioriek.
Túto sobotu vycestovali dievčatá na dvojzápas do Brusna, ktoré im bolo v minulej sezóne vyrovnaným súperom a tiež sa zúčastnilo Majstrovstiev Slovenska. Hladký priebeh oboch stretnutí bol pre hráčky i divákov prekvapením, príjemnejším pre Stropkovčanky a ich verných fanúšikov, ktorí nechýbali ani na týchto zápasoch.
Prvé stretnutie sa kvôli predĺženému zápasu žiačok posunulo o viac než hodinu, čo ale naše volejbalistky nerozhodilo. Stropkovčanky v každom sete kvalitne podávali a aj napriek tomu, že protihráčky neboli v tejto hernej činnosti pozadu chýb na príjme našich bolo veľmi málo. Vďaka tomu nemali problémy na sieti a razantným útokom potvrdili vyššiu kvalitu.
Druhý zápas bol veľmi podobný. Neutíchajúce skandovanie fanklubu VK CeleGroup dopomohlo k hernej pohode hráčok, i keď dramatickejšie chvíle sa predsa len dostavili v druhom sete, kedy dievčatá prehrávali už o šesť bodov, no nepriaznivý priebeh dokázali zvrátiť, chyby, ktoré sa vyskytli úspešne opravili a set bol nakoniec ich. Posledný drámu nepriniesol a šesť ďalších bodov si stropkovské družstvo vzalo domov za výsledok 3:0 v oboch zápasoch.
Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri úspešnom vycestovaní družstva, osobitne pánovi Jozefovi Kobákovi.
Celému tímu gratulujeme k ďalšiemu vydarenému kolu a prajeme podobný priebeh v ďalšom, ktoré bude odohrané najbližšiu sobotu 21.11.2015 doma, v Mestskej športovej hale v Stropkove so začiatkom o 11.00 hod. Tešíme sa na Vás!
Zostava: K. Bodnárová, D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, asistentka trénera S. Pariláková, p. tréner Maroš Šturák.