Prehra v Snine

Prvé kolo Majstrovstiev oblasť Východ vo volejbale starších žiačok odohrali hráčky MVK Stropkov B na palubovke družstva MVK Snina. V oklieštenej zostave (chýbali 3 hráčky) bez možnosti striedania prehrali v obidvoch zápasoch bez zisku setu. Najväčším nedostatkom mladých Stropkovčaniek bol príjem podania a množstvo chýb v obrane, hlavne v úvodných setoch obidvoch zápasov. Možnosť zisku setu sa rysoval v druhom sete druhého zápasu, keď hráčky Stropkova viedli 23:17, no nezvládli jeho koncovku.
V najbližšom kole (10.10.2015) cestujú hráčky Stropkova B opäť do Sniny na palubovku družstva Skóre Snina.
Výsledky v skupine: MVK Stropkov – MVK Snina 0:3 (-13, –12, –22), MVK Stropkov – MVK Snina 0:3 (-15, –23, –20)
Zostava družstva: Bujdošová M., Pariláková A., Tchirová N., Andrejovská L., Dzurjová B., Zajtková M, Volčková L.
Tréner: Mgr. Alexík P.