Futbal 37/2015

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Stropkov – Plavnica 1:4 (0:3)

Vzhľadom k tabuľkovému postaveniu boli favoritom duelu Stropkovčania, predzápasové prognózy však vôbec neboli naplnené. Plavničania predčili svojho súpera po hernej aj streleckej stránke. V 7. minúte sa po odrazenej lopte z rohového kopu prvýkrát presadil Dlugoš, gólový zápis si ten istý hráč zopakoval o osem minút neskôr- 0:2. Domáci sa síce snažili zvrátiť nepriaznivý výsledok, z množstva štandardných situácií, ani zo striel Mihoka a Demča kontaktný gól nevyťažili. Naopak, hostia pridali v 37. minúte už svoj tretí zásah po strele Rindoša z vnútra šestnástky. Najväčšiu šancu Stropkovčanov mal tesne pred koncom prvého polčasu Poľák, jeho samostatný nájazd však bravúrnym zásahom vytlačil brankár Beňo na roh. Po zmene strán sa zverencom Pavla Piršča predsa len podarilo znížiť. V 63. minúte sa po pekne zahranom priamom kope Mihoka presadil v skrumáži hlavou Filip Špak. Domáci sa v závere stretnutia ešte snažili zdramatizovať jeho vývoj, hlavička Burcáka, ani nepriamy kop Špaka sa však neujali. Disciplinovaný a snaživý výkon korunovali Plavničania v nadstavenom čase štvrtým gólom, ktorý zaznamenal aktívny Verešpej.
Hráči Stropkova by sa touto cestou chceli poďakovať fanúšikom, ktorí aj napriek slabučkému výkonu svojho mužstva povzbudzovali Stropkovčanov počas celého zápasu.
Žk: Petrišin, Pavlík
Gól: 63. Filip Špak
Zostava: Hažer- Petrišin, F. Špak, Pavlík, Bochin- Vachaľ, Mihok, Jakubčo, Demčo (57. Danko), Poľák- Burcák

Starší dorast

FK Kechnec – MŠK Tesla Stropkov 3:0 (0:0)
ŽK: Haško.
Zostava: Mulík – Feč, Jurečko, Jaselský, Zápotocký, Haško, Vrábeľ, Vaško, Demjan, Mitruška, Veselý.

Mladší dorast

FK Kechnec – MŠK Tesla Stropkov 0:4 (0:1)
Góly: Homza 3, Berežný.
Zostava: Šmajda (75. Rusinko) – Bochmač, Fečo, Berežný, Preksta, Jesenský, Moskaľ, Lipak, Jakubov (62. Duhaň), Gajdoš (70. Mihelič), Homza.

Starší žiaci

MŠK Tesla Stropkov (A) – FK SAFI Prešov 5:1 (0:0)
Góly: Kollarik, Novotňak, Novotňak (Zo štandardnej situácie), Čabala, Cichý.
Zostava: Slivka – Zápotocký, Mačuga, Slobodník, Glovacký, Novotňak, Gonos (60. Šujeta), Cichý, J. Slivka (49. Rapač), Čabala, Kollarik.
TJ Sokol Ľubotice (A) – MŠK Tesla Stropkov (B) 12:0 (6:0)
Zostava: Baláž – Bodnár, Čonka, Jobko, Venglovič, Babjarčík (36. Bartkovič), Liška, Fečko, Kmiť, Cap (36. Čeledinský), Lehocký (36. Hažer).

Mladší žiaci

MŠK Tesla Stropkov (A) – FK SAFI Prešov 1:0 (1:0)
Góly: Klučár.
Zostava: Madzin – Danko, Fečko, Zápotocký, Durkoš, Suvak, Derco, Čonka, Bodnár, Bučko, Klučár, Novák, Hurný, Rapáč, Šlechta, Rusin, Seman.
TJ Sokol Ľubotice (A) – MŠK Tesla Stropkov (B) 1:2 (0:0)
Góly: Dovičák 2.
Zostava: Šujeta – Petrík, Veselý, Reiter, Petrus, Dovičák, Biľ, Jobko, Ivančo, Gajdoš, Malačina, Vansač, Viet Nguyen Hien, Znoj, Marcišin, Homoľa, Džopko.

I. trieda

Mestisko – Hrabovčík 2:2 (0:1)
Domáci mali od začiatku prevahu, ktorú nevyužili. Technicky dobre vybavení hostia dali z protiútokov 2 góly, ale domáci pri nátlakovej hre dokázali v 85. minúte vyrovnať a tak sa v derby zápase zrodila spravodlivá remíza.
Góly: Slavík, Červeňák – Paľa 2

Lomné – Miňovce 2:2 (2:0)
Góly: Kamil Fečko 2 –

Rovné – Tisinec 2:0 (2:0)
Góly: Ján Holodňák, Stanislav Tyč

Sitníky – Breznica 2:0 (0:0)
V susedskom derby proti sebe nastúpili dve vyspelé mužstvá. V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas na obidvoch stranách, pričom domáci v 25. minúte nevyužili pokutový kop. Po zmene strán sa väčšinou hralo na polovici hostí a domáci po dvoch góloch strhli víťazstvo na svoju stranu. Domáci ďakujú fanúšikom za účasť a podporu.
Góly: Flešár, Tomáš Berežný

Chotča – Kalnište 2:1 (0:1)
V stretnutí dobrej úrovne sa hostia po ojedinelom útoku ujali vedenia po strele Sabolčíka na 0:1. Do konca polčasu sa už nič neudialo. Do druhého polčasu domáci nastúpili zvrátiť výsledok, keď v 50. minúte vyrovnal Erik Madej a v 76. minúte zo skrumáže strelil víťazný gól Ducár. Hosťom sa už nepodarilo vyrovnať.
Góly: Erik Madej, Ducár – Sabolčík
ŽK: Erik Madej – 0

Stročín – Kuková 2:4 (2:2)

Radoma – Lúčka 4:4 (3:3)
Góly: Peter Micenko Mikuláš Moroň, Marián Matkobiš, Daniel Zelonkay – Ján Miháľ, Lukáš Seman, Rastislav Hvišč, Jakub Krajňák

II. trieda

Ladomirová – Baňa 5:1 (1:0)
S prehľadom pískal rozhodca Ľuboš Suchanič.

Úradná správa č. 9 zo dňa 3. septembra 2015

Oznamuje klubom OOFZ, že im v ISSF bola vystavená faktúra za mesiac august, ktorá je splatná do 10.09.2015
Schválila výsledky 6. a 7.ligy OOFZ
Vyžrebovanie 2.kola Pohára predsedu OOFZ – 15.9.2015 o 16.00 hod.
Rovné – Mestisko
Lomné-Tisinec
Breznica – Sitníky
Hrabovčík – Kalnište
DK OOFZ:/
Trestá hráča FO Rovné – Mareka Viravca – 1319641 – DO zastavením výkonu športovej činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne od 3.9.2015, podľa DP čl.37/3, poplatok 10, – €
Predvoláva na svoje zasadnutie dňa 10.09.2015 o 17.00 hod. zo stretnutia 1.kola 7.ligy Ladomirová – Gribov: HÚ – Ernest Cina, VD domácich – Milan Cina, VD hostí – Marián Harmada, R stretnutia – Jozef Kaščák