smahu správy

Vaše ohlasy 35/2015

Vďaka za krásny darček

Najkrajší darček k meninám zažila iba päťročná Anna Mária zo Stropkova na festivale v Mikovej. Vďaka zlatému SBS-károvi sa jej podarilo stretnúť sa s Mikom Hladkým zo skupiny Gladiator, ktorý jej podpísal CD-čko a tiež sa s ňou aj vyfotil. Bol to pre ňu najkrajší zážitok, na ktorý bude veľmi dlho spomínať.
-ak-

obrazok

„Pracanti“ VPP-čkári

Vážená redakcia, chce¬m sa s čitateľmi podeliť o jeden vtipný zážitok. Minulý týždeň som pozorovala prácu ľudí zaradených do verejnoprospešných prác. Zametali chodník. Ale zvláštnym spôsobom. Jedna skupinka zamietla smeti na druhú stranu, druhá skupinka ich z tej druhej strany zamietla späť a takto si ten neporiadok medzi sebou hodnú chvíľu pohadzovali. Bol to veľmi vtipný pohľad, už menej vtipné bolo, že vlastne neurobili nič, len tak márnili čas nezmyselnou činnosťou. Škoda, že som si ich nestihla odfotiť a zaslať do redakcie aj fotografiu.
-sz-

Ohlas na článok Medzi Svidníkom a Stropkovom možno postavia cyklochodník

V čase, keď som študoval na VSST v Liberci, sníval som o tom, vážená redakcia, že raz, keď vyrastiem, keď budem veľký, prepojím mesto Svidník so Stropkovom rovnakým spôsobom ako je prepojený Liberec s Jabloncom nad Nisou. A zopár rokov dozadu, keď som na bicykli zbrázdil takmer celé Holandsko s Belgickom, kládol som si otázku, prečo sa to nedá urobiť aj u nás.
Preto nápad pána primátora Brendzu prepojiť mesto Svidník so Stropkovom vítam, aj keď si myslím, že Svidníčanom by mal byť ponúkaný ako projekt – I. etapa prepojenia mesta Svidník s RO Domaša.
S pozdravom čitateľ J. Lesňák

Poďakovanie

Ďakujem všetkým, ktorí si prišli pozrieť výstavu flanderskej čipky v čase od 17. júla do 21. augusta 2015 do Mestskej knižnice v Stropkove a hlavne ďakujem pani Valérii Dzurjaninovej, ktorá mi poskytla upínacie plátno.
Mária Flešárová, rod. Madzinová

redakcia | 26. 8. 2015 | Vaše ohlasy | Odkaz na článok | | 226x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou