smahu správy

Družba obcí Kručov pri futbalovom turnaji

V nedeľu 5.6.2015 sme zahájili 2.ročník putovného futbalového turnaja o pohár starostky obce Kručov. ktorý sme spojili so športovým dňom obce Kručov, tento je v obci už dlhoročnou tradíciou. Tento rok sme pozvali na futbalový turnaj po prvý krát v histórii našej obce, dediny s rovnakým názvom, aby sme tak pokračovali v nadväzovaní družby s obcami Nižný Kručov (okres Vranov Nad Topľou) a Vyšný Kručov (okres Bardejov). Starostka našej obce pozvala starostky jednotlivých obcí spolu s ich občanmi na tento priateľský futbalový turnaj. Kručovčania sa tak stretli po druhý krát v histórii všetkých obcí Kručov, pretože 1. ročník organizovala minulý rok obec Nižný Kručov. Všetky zápasy sa odohrávali na antukovom ihrisku pri obecnom úrade. A urobili sme dobre, pretože spokojnosť bola na všetkých stranách. Privítali sme u nás občanov z obce Nižný Kručov spolu s pani starostkou Mgr. Vladimírou Hermanovskou a občanov z obce Vyšný Kručov s pani starostkou Emíliou Novotnou. Obyvatelia týchto družobných obcí nás veľmi milo prekvapili darčekovými predmetmi, ale hlavne tým, že prišli s dobrou náladou, so športovým duchom a s priateľským pozdravom. 2.ročník futbalového turnaja o pohár starostky obce Kručov zahájili všetky tri starostky Kručovských obcí. Starostka obce Mgr. Anna Kertisová privítala všetkých hostí, futbalistov, priateľov futbalu a futbalových fanúšikov a obyvateľov našej obce. Zápas futbalových tímov z Nižného Kručova, Vyšného Kručova a Kručova nám odohrali naše nádejné športové talenty, mládežníci – žiaci a dorast z Nižného Kručova, z Vyšného Kručova. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo z obce Vyšný Kručov, druhé miesto obsadilo mužstvo A z obce Nižný Kručov, tretie miesto patrilo mužstvu B tak isto z obce Nižný Kručov a na poslednom mieste sa umiestnili domáci futbalisti.
Počas futbalového turnaja sa na priestranstve pred obecným úradom súťažilo aj v rôznych disciplínach, kde sa vyšantili najmä menšie deti z našej ale aj družobných obcí. Odmenou im bol diplom, medaila a samozrejme sladká odmena. Žiarivý úsmev na tvárach detí vykúzlil pán Marek Remeta, ktorý prišiel na pozvanie nášho poslanca Jána Dovičáka. Svojimi výtvormi v balónovej šou potešil všetky deti ale aj dospelých, začo mu patrí veľké poďakovanie. Počasie nám prialo, takže sme sa veľmi tešili. Pre všetkých bolo pripravené občerstvenie v podobe čapovaného piva, kofoly a výborného guľášu.
Za prípravu celého podujatia sa chceme poďakovať starostke, poslancom OZ, všetkým pracovníkom OcÚ a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na úspešnom zvládnutí športového dňa.
Obec Kručov

obrazok obrazok

redakcia | 15. 7. 2015 | Šport | Odkaz na článok | | 194x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou