Plavecké preteky v Bardejove

Členovia plaveckého krúžku CVČ pri ZŠ Konštantínovej sa prednedávnom zúčastnili Otvorených majstrovstiev v plávaní v Bardejove. Pretekali spolu s plavcami zo ZŠ Májové námestie Prešov a ZŠ Wolkerova Bardejov. Pravidelné a poctivé trénovanie sa vyplatilo. Vo veľkej konkurencii v disciplínach kraul, prsia, znak a štafetách získali veľmi pekné úspechy – 19 medailí a tri poháre. Plavci súťažili v troch kategóriách 3.- 4. roč., 5.- 6. roč., 7.- 9. roč.
Predstavujeme Vám tých najúspešnejších:
3.- 4. roč.
25 m kraul – 3. miesto Slivková S., 1. miesto Viet D., 2. miesto Džopko P., 3. miesto Poliak F.
25 m prsia – 2. miesto Slivková K.,3. miesto Slivková S., 1. miesto Džopko P.,2. miesto Viet D.
25 m znak – 2. miesto Zuberová B., 1 .miesto Cigan M., 2. miesto Hoško S.
5.- 6. roč.
50 m kraul – 3. miesto Hašková R., 3. miesto Jevočin M.
50 m prsia – 2. miesto Harmadová K., 3. miesto Jevočin M.
50 m znak – 2. miesto Berezná P., 1. miesto Antoš N.,3. miesto Vidiščák P.
7.- 9. roč.
50 m prsia – 3. miesto Angelovičová B.
V disciplíne štafiet sa najviac darilo žiakom 3. – 4. ročníka, kde dvaja chlapci Džopko P., Viet D a dve dievčatá Slivková S. a Slivková K. získali prvé miesto a Cigan M., Poliak F. a Viet L a Zuberová L. získali tretie miesto s minimálnou stratou na plavcov na druhom mieste. V kategórii 5. – 6. roč. prvé miesto obsadili Jevočin M., Vidiščák P., Hašková R. a Michrinová T. Všetkých oceneným blahoželáme a prajeme im ešte veľa úspechov do ďalších pretekov.