Volejbal mladšie žiačky (šestky) - 6. kolo

S plným bodovým ziskom bez straty setu odohrali hráčky MVK Stropkov posledné kolo základnej časti Majstrovstiev oblasť Východ mladších žiačok v šestkovom volejbale, ktoré sa hralo dňa 18.4.2015 v Bardejove.

Úvodný zápas proti družstvu S.N.Vsi bol pomerne vyrovnaný, no v závere setov dobrým podaním a útočnou hrou mladé Stropkovčanky dominovali a zvíťazili.
Výborný vstup do zápasu mali hráčky Stropkova v prvom sete s húževnatým družstvom zo Sniny, ktorému dovolili uhrať 14 bodov. Druhý set už priniesol vyrovnaný súboj s peknými výmenami na sieti ako aj v poli. V závere setu hostia viedli 23:18 no aj tak nedokázali odolať hráčkam zo Stropkova, ktoré nepriaznivý stav otočili.
V poslednom zápase proti domácemu družstvu Bardejova jednoznačne potvrdili úlohu favorita.
Najbližšie kolo finálovej skupiny odohrajú hráčky MVK Stropkova 9. mája 2015 vo Svidníku.
Výsledky: Stropkov – S. N. Ves 2:0 (20, 23), Stropkov – Snina 2:0 (14, 23), Stropkov – Bardejov 2:0 (4, 4)
Zostava Stropkov: Vaškaninová L., Bujdošová M., Pariláková A., Tchirová N., Andrejovská L., Dzurjová B., Zajtková M., Fečková N., Hnátová N., tréner: Mgr. Alexík P.