Úspešný zisk ďalších troch

VK SPIŠSKÁ NOVÁ VES : VK CELE GROUP STROPKOV 3:0, 1:3

Predposledné kolo najvyššej volejbalovej súťaže junioriek na Slovensku odohralo družstvo VK CeleGroup Stropkov v Spišskej Novej Vsi. Stretnutie druhého a tretieho tímu v aktuálnej tabuľke sľubovalo vyrovnaný športový súboj, čo sa aj splnilo.
Už prvý duel nemal jasného favorita, keď od začiatku neodskočil ani jeden z tímov o viac bodov. Úvodných 25 však nakoniec patrilo domácim. Druhý set Stropkovčankám nevyšiel podľa predstáv a hoci v treťom opäť naplno zabrali, šťastie sa priklonilo na spišskú stranu. Smolná prehra našich 3:0 (-21, –13, –23).
Druhý zo zápasov bol rovnako bohatý na bojovné volejbalové výkony, o čom svedčia výsledky s tesnými rozdielmi v každom sete. Prvý z nich, po neustálom vedení dievčat VK CeleGroup nakoniec Spišiačky otočili vo svoj prospech. Hostky to ale nepoložilo a v ďalších troch za povzbudzovania svojho fanklubu, ktorý opäť nechýbal pri vytváraní atmosféry, dominovali, čo sa aj prejavilo na výsledku duelu, ktorý vyhrali v pomere 1:3 (24, –22, –25, –18).
Celému tímu gratulujeme k zisku ďalších troch bodov a do posledného kola, odohraného doma 18. apríla 2015, so začiatkom o 11.00 h. v mestskej športovej hale proti Brusnu, želáme veľa šťastia.
Zostava: D. Gondeková, M. Keselicová, V. Marčišinová, J. Otrošinová, S. Pariláková, A. Petrová, T. Rusnáková, I. Široká, Š. Tomková, A. Vrábľová, p. tréner Maroš Šturák.