Doma stále neporazené

Sobotňajšie stretnutie najvyššej slovenskej juniorskej súťaže v oblasti Východ dopadlo pre domáce hráčky VK CeleGroup Stropkov priaznivo. Súťaž ponúka len kvalitných súperov, čo znamenalo, že ani dievčatá z Hnúšte nebudú ľahko rozlúsknuteľným orieškom.

Do prvého zápasu vstúpili domáce volejbalistky pravou nohou a úvodný set hladno získali. V druhom bol konečným bodom až dvadsiaty siedmy, ktorý tentoraz patril hosťujúcemu tímu. Domáce hráčky nepotešili početné publikum ani v nasledujúcom sete a preto museli zabojovať po tretej výmene strán, čo sa aj podarilo. Počas celého tajbrejku si hráčky VK CeleGroup udržali dostačujúce vedenie na dotiahnutie zápasu do víťazného konca.
Druhý duel začal opäť priaznivo a aj po prvej výmene strán palubovky sa domácim darilo, čo znamenalo stav 2:0 na sety. V treťom však Hnúšťanky šliapli na plyn a ukoristili set. Publikum na čele s neutíchajúcim fanklubom dopomáhalo svojim hráčkam k čo najlepšiemu výkonu. Domáce na oplátku ukázali, že nechcú ďalší tajbrejk a potvrdili doterajšiu domácu neporaziteľnosť víťazstvom 3:1 (14,22,–21,22).
Celému tímu, dievčatám, trénerovi, organizátorom a fanklubu gratulujeme k úspešnému kroku na ceste za postupom na Majstrovstvá SR. Osobitne chceme poďakovať majiteľovi reštaurácie Poľovníček L. Vrábľovi a J. Sukeľovi za nezištnú pomoc a podporu nášho klubu, ktorému v najbližšom stretnutí, ktoré sa uskutoční 21. marca v Žiari nad Hronom, držíme palce.
Zostava: D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, V. Marčišinová, J. Otrošinová, S. Pariláková, A. Petrová, T. Rusnáková, I. Široká, Š. Tomková, Z. Vašková, A. Vrabľová. Tréner Maroš Šturák.