Prípravný futbal

Stropkov – Trebišov 4:2 (2:1)
Séria domácich prípravných stretnutí Stropkovčanov pokračovala v sobotu proti druholigistovi z Trebišova. Značne omladený káder hostí inkasoval prvýkrát v 30. minúte po strele Demča spoza šestnástky. Z ojedinelého brejku sa Trebišovu v 40. minúte podarilo vyrovnať. Tesne pred koncom prvého dejstva sa domáci opäť dostali do vedenia. Po šanci Pundžáka sa k dorážke dostal Poľák a ľavačkou naklonil misky váh na stranu svojho mužstva. Tretí gól Stropkova pridal po kombinácii s Demčom strelou k pravej žrdi Pundžák. V 70. minúte hostia znížili na rozdiel jediného gólu a nebyť následnej zahodenej stopercentnej príležitosti, mohli aj vyrovnať. Na konečných 4:2 stanovil v 90. minúte po faule na Poľáka z pokutového kopu Burcák.
Góly: Demčo, Poľák, Pundžák, Burcák (z 11m)
Zostava: Hažer – Bochin, Staško, Veselý, Čabala, Poľák, Safko, Burcák, Demčo, Petrišin, Pundžák. Striedali: Jakub, R. Potoma, Ducár.