Boj o tretie miesto zatiaľ úspešný

V sobotu odohralo družstvo junioriek VK CELE Group Stropkov na domácej pôde 11. kolo majstrovského dvojzápasu s TJ Slávia TU Zvolen. Bol to dvojzápas o priebežne tretie miesto v skupine Východ. V prvom zápase naše dievčatá po tuhom boji vyhrali po vyrovnaných setoch (25:23, 25:16, 23:25, 23:25, 15:13), 3:2 a pripísali si dôležité body. Druhý zápas mal skoro rovnaký priebeh ako prvý, s tým rozdielom, že hostky sa po troch odohraných setoch dostali do vedenia a bolo na domácich, či sa vrátia do zápasu. To sa im podarilo. Vyhrali štvrtý set a aj napriek neúspešnému vstupu do tiebreaku, v ktorom už prehrávali 0:7, svojou bojovnosťou a snahou nakoniec tento rozhodujúci set vyhrali. Týmto výsledkom dievčatá potešili stovku prítomných divákov i neúnavne povzbudzujúci fanclub VK CELE Group Stropkov, ktorý povzbudzoval dievčatá aj vo chvíľach, keď sa im nedarilo.
Zostava: Keselicová I., Keselicová M., Marčišinová V., Parilaková S., Petrová A., Otrošinová J., Široká I., Tomková Š., Vašková Z. Tréner: Šturák M.