Futbal 06/2015

Starší dorast podľahol Radvani

Za príjemného slnečného počasia, ktoré prilákalo na umelú trávu aj početnú divácku kulisu sa stropkovskí dorastenci predstavili vo svojom druhom prípravnom zápase. Proti skúsenému štvrtoligovému mužstvu ťahali tentokrát za kratší koniec, najmä vďaka nevydarenému prvému polčasu. Po zmene strán sa herný prejav Stropkovčanov podstatne zlepšil, no odvrátiť prehru už zverenci trénera Alojza Lehockého nedokázali.
St. dorast Stropkov – Radvaň muži 2:3 (0:3)
G: Safko, Karsa
Zostava: Mulík- Belina, Zápotocký, Sivák, Vrábeľ- Jaselský, Safko, Polaščík, Tabiš- Demjan, Tyč; striedali: Karsa, Kavka, Strnád, Mitruška, Pastorek.

Sobotňajšie zápasy na umelej tráve odložené

Pre nepriaznivé počasie sa plánované prípravné stretnutie medzi Stropkovom a Vranovom odložilo na dosiaľ neurčitý termín. Podobný osud mal aj nasledujúci zápas stropkovských a humenských dorastencov.

Úradná správa č. 21 zo dňa 22. januára 2015

- Oznamuje FK OOFZ Svidník, že výsledky, tabuľky, úradné správy, ŽK, ČK, strelci gólov, rozpis zápasov a tlačiva OOFZ nájdu na stránke: www.svidnik.obfz.futbalovekluby.sk a na www.futbalnet.sk
Vzdelávanie trénerov- aktuálne prihlášky na seminár trénerov (7. 2. 2015 v Košicach – predĺženie licencií GRASSROOTS C a UEFA B), školenie trénerov I. kval. st. licencia GRASSROOTS C , školenie trénerov II. kv. st. licencia UEFA B a kalendár vzdelávania v rámci VsFZ, nájdete na stránke VsFZ na novom mieste – viď link http://www.futbalvsfz.sk/?…
Kontakt: Peter Szénay
email: peter.szenay@futbalsfz.sk
mobil: +421/905/252235, +421/902/937057
KR a DZ:
KR a DZ oznamuje termín pracovného seminára pre R a DZ pred jarnou časťou súťažného ročníka 2014/2015, ktorý sa uskutoční dňa 28.2.2015(sobota) v Breznici (motorest). Prezentácia R a DZ: 8:30 hod. Účasť na seminári je povinná. Zároveň pozýva na tento seminár aj všetkých účastníkov projektu „Škola mladého rozhodcu“. Všetci rozhodcovia a delegáti si prinesú čísla svojich bankových účtov.