smahu správy

Stolnotenisové majstrovstvá mužov a mládeže

4. januára sa v mestskej športovej hale v Stropkove uskutoční okresný stolnotenisový šampionát mužov pre rok 2015. Usporiadateľom je OOSTZ Svidník, ŠŠK Centrál Svidník a Spojená škola Svidník. Prihlášky je možné podať Miroslavovi Kurečkovi na adrese Karpatská 743/4, Svidník (tel.: 0905 977 842, email: miroslav.kurecko@gmail.com), prípadne pri prezentácii priamo na mieste. Štartovné je vo výške 2 eur.
Hrá sa v dvoch kategóriách dvojhier a štvorhier podľa pravidiel stolného tenisu, podľa SP stolného tenisu a podľa ustanovení tohto rozpisu . Hrá sa s loptičkami značky Double Happiness ***
Prvá kategória je spoločná, povinná pre všetkých účastníkov majstrovstiev, 1. stupeň – skupiny, 2. stupeň – vylučovací. Druhá kategória – Majstrovstvá okresov Svidník, Stropkov nad 50 rokov (vylučovací systém, právo štartu majú hráči narodení 1965 a starší). Tretia kategória – štvorhra (vylučovací systém). Zápasy sa hrajú na tri víťazné sety z piatich.
Účasť v druhej a tretej kategórií je podmienená účasťou v prvej kategórii v prvom stupni.
Účastníkmi majstrovstiev môžu byť stolní tenisti registrovaní v stolnotenisových oddieloch, ktoré spadajú do oblasti riadenej OOSTZ.
Časový rozpis: od 7.30 do 8.30 hod. – prezentácia, 9.00 hod. – začiatok súťaží.
Víťazí jednotlivých disciplín získajú titul Majster OOSTZ na rok 2015. Prví štyria budú odmenení pohármi a diplomami.
Povinnosťou STO pôsobiacich v medzi okresnej súťaži je vyslať na Majstrovstva okresov minimálne dvoch súťažiacich.
***************
11. januára sa v kultúrnom dome v Lužanoch při Topli uskutoční okresný stolnotenisový šampionát v kategóriách najmladší žiaci, mladší žiaci, starší žiaci a dorast pre rok 2015. Usporiadateľom je OOSTZ Svidník, JMC Lužany pri Topli a Obecný úrad, Lužany pri Topli. Prihlášky je možné podať Miroslavovi Kurečkovi na adrese Karpatská 743/4, Svidník (tel.: 0905 977842, email: miroslav.kurecko@gmail.com), prípadne pri prezentácii priamo na mieste. Štartovné je vo výške 2 eur.
Hrá sa v kategórii dvojhra (1. stupeň – skupiny, 2. stupeň – vylučovací) podľa pravidiel stolného tenisu, podľa SP stolného tenisu a podľa ustanovení tohto rozpisu . Hrá sa s loptičkami značky Double Happiness ***
Účastníkmi majstrovstiev môžu byť stolní tenisti registrovaní v stolnotenisových oddieloch, ktorí spadajú do oblasti riadenej OOSTZ a neregistrovaní, ktorí majú trvalý pobyt v okresoch Svidník a Stropkov.
Časový rozpis: od 1000 – do 1130 hod najmladší žiaci narodení 2004 a mladší
od 1130 – do 1330 hod mladší žiaci narodení 2002 a mladší
od 1330 – do 1530 hod starší žiaci narodení 2000 a mladší
od 1530 – do 1730 hod dorast narodení 1997 a mladší
Prezentácia pre jednotlivé kategórie je polhodiny pred začiatkom súťaže.
Víťazí jednotlivých disciplín získajú titul Majster OOSTZ na rok 2015 sa právom štartu na Majstrovstvách kraja. Prví štyria budú odmenení pohármi a diplomami.
Povinnosťou STO pôsobiacich v medzi okresnej súťaži je vyslať na Majstrovstvá okresov minimálne dvoch súťažiacich.
-oostz-

redakcia | 24. 12. 2014 | Šport | Odkaz na článok | | 142x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou