Súťažili mladí stolní tenisti

Základná škola Mlynská v Stropkove bola organizátorom obvodného kola v stolnom tenise družstiev žiačok a žiakov základných škôl. Súťaž žiačok sa uskutočnila 30. 1. 2013 za účasti štyroch družstiev. Obvodné kolo v stolnom tenise žiakov bola zorganizovaná 4. 2. 2013. Do súťaže sa prihlásilo päť základných kôl. V obidvoch turnajoch hrali štvorčlenné družstvá systémom každý s každým do štyroch získaných bodov.

Poradie dievčat: 1. ZŠ Mlynská Stropkov, 2. ZŠ a MŠ Lomné, 3. ZŠ a MŠ Havaj, 4. ZŠ Konštantínova Stropkov.
Poradie chlapcov: 1. ZŠ Konštantínova Stropkov, 2. ZŠ Mlynská Stropkov, 3. ZŠ a MŠ Lomné, 4. ZŠ a MŠ Bukovce, 5. ZŠ a MŠ Havaj.
Víťazné družstvá boli odmenené pohármi a diplomami. Ceny súťažiacim odovzdali riaditeľ školy ZŠ Mlynská Mgr. Peter Gombár, zástupca riaditeľa školy Mgr. Patrik Alexík a hlavný rozhodca obvodných majstrovstiev p. Marián Bujdoš. Dievčatá zo ZŠ Mlynská Stropkov a chlapci zo ZŠ Konštantínova Stropkov budú reprezentovať náš okres na krajských majstrovstvách v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnia v Kežmarku.
Našim reprezentantom budeme držať palce a prajeme im veľa úspechov v hre.
Ďakujeme všetkým súťažiacim a vedúcim družstiev za vzornú disciplínu a zodpovedný prístup k hre, čím sa pričinili o zdarný priebeh súťaže.