smahu správy

Krásne sviatky – odkazujú Stropkovčania svojim doma

Keď ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný božtek, usmej sa do neba, veď vieš, že tam niekde som ja a myslím na teba.
Prajem prekrásne Vianoce a šťastný Nový rok celej mojej rodine a všetkým kamarátom 
Zo študijného pobytu v Californii pozdravuje Simona Motyková.
=======================================
Vážená redakcia, ďakujeme za možnosť, takto popriať svojim známym, veľmi nás to potešilo. Pripájame náš krátky pozdrav a zároveň prajeme aj Vám, krásne prežitie vianočných sviatkov.
Nech sú pre Vás vianočné sviatky príjemným zastavením, aby ste načerpali veľa radosti do života a silu prekonať všetky prekážky, ktoré Vám nastávajúci rok prinesie do cesty.
Šťastné a pokojné Vianoce, veľa lásky, úsmevu a porozumenia, splnenie túžob a očakávaní, všetkým priateľom, známym a predovšetkým naším milovaným rodičom zo srdca želá rodina Nováková z Tirolských Álp.
=======================================
Letí k Vám darček z neba, je v ňom všetko, čo Vám treba – šťastie, láska, pokoj, neha.
Ježiško k má rád aj Vás, Každú slzu, kvapôčku, premení Vám na vločku. Veselé Vianoce!
Krásny vianočný pozdrav pre Alžbetu a Jána Drotárových s Krušinca posielajú Marcela, Adam, Jessica a Sabinka Poplawski a Rado Drotár z Chicaga.
=======================================
Vážená redakcia, týmto mailom by som Vás chcel pozdraviť z tropického Ekvádoru a poďakovať za možnosť aj tu si pravidelne prečítať prostredníctvom internetu váš týždenník.
Som rodený Stropkovčan a momentálne pracujem ako dobrovoľník na misii v amazonskej časti Ekvádoru, spolu so slovenským misionárom Antonom Odrobinákom, ktorý veľa pomohol a stále pomáha chudobným Shuarom – obyvateľom tejto časti. Je to práca dosť náročná, najmä vtedy, ak treba navštevovať vzdialené komunity, ku ktorým žiadna cesta pre autá nevedie. Vtedy treba šľapať aj šesť hodín husto zarasteným pralesom po blatistej a kamenistej ceste v čižmách po 35, niekedy až 40-stupňovej horúčave.
Na druhej strane je to práca s ľuďmi, malými deťmi, je veľmi zaujímavá a človek si odnáša aj pekné zážitky. Hlavne som chcel všetkým popriať Veselé Vianoce a veľa šťastia do budúceho roka.
S pozdravom Peter Polončák.

obrazek

redakcia | 23. 12. 2009 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 227x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou