smahu správy

III. ročník Dobročinných vianočných trhov

Počas konania vianočných trhov v utorok 22. 12. 2009 v čase od 9.00 – 18.00 hod., bude súčasne na námestí Stropkova prebiehať III. ročník verejnej zbierky OZ Ohnivé srdce lásky pod názvom DOBROČINNÉ VIANOČNÉ TRHY, povolenej rozhodnutím č.2009/01461/02 Obvodným úradom v Stropkove.

III. ročníkom Dobročinných vianočných trhov chceme opäť napomôcť spoločne navodiť úžasnú vianočnú atmosféru, ponúknuť možnosť dokúpiť vianočné dekorácie a malé dary blízkym, ale predovšetkým vytvoriť priestor pre všetkých, ktorí chcú aj vo vianočnom období podporiť a finančne pomôcť organizáciám pôsobiacim v sociálnej oblasti v našom meste.
Zbierka bude prebiehať v jednom z predajných stánkoch označených logom združenia. V ňom budú mládež a dobrovoľníci združenia prezentovať a predávať deťmi a mládežou v tvorivých dielňach vlastnoručne zhotovené výrobky, prostredníctvom ktorých je verejná zbierka realizovaná.
Kúpou výrobku nás môžete podporiť a zároveň si zadovážiť milé dekorácie či darčeky pre blízkych, ako sú rôzne drevené výrobky dopracované servítkovou technikou, vianočné ozdoby na stromček, stôl, či dvere, magnetky, hrnčeky pre priateľov maľované farbami na porcelán, drevené obrázky do detských izieb ozdobené servítkou technikou, fotorámčeky, taštičky a všeličo iné.
Vyzbierané príspevky budú použité na skvalitnenie vzdelávania a schopností práce s počítačovou technikou u detí a mládeže.
Celý výnos bude v plnej výške použitý na vytýčený verejnoprospešný účel združenia – zakúpenie notebooku, kancelárskych, výtvarných, školských potrieb, a podľa výšky vyzbieranej sumy i operačného systému, balíka Office, wifi routera.
Zároveň bude celý výnos Nadáciou SPP podporený matchingom 1:1, to znamená, koľko financií sa nám podarí vyzbierať, toľkou čiastkou nás Nadácia SPP podporí ešte raz.
Vyúčtovanie verejnej zbierky bude Obvodnému úradu v Stropkove predložené do 22.01.2009.
Srdečne Všetkých pozývame!
Projekt je podporený Nadáciou SPP.
Mgr. Stanislava Hubáčová, štatutárna zástupkyňa

redakcia | 16. 12. 2009 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 180x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou