smahu správy

Výsledková listina Otvorených majstrovstiev školy v plávaní

Memoriál Klaudie Hockovej (13.06.2019)

Základná škola, Konštantínova 1751/64, Stropkov

Kategória 3. – 4. roč.

Disciplína: 25 m kraul

  1.Markus Marinica   Prešov   18,64
  2.Tymek Turek   Jaslo   19,59
  3.Adrián Burza   Prešov   20,17
  4.Adam Broda   Prešov   20,49
  5.Maximilián Tóth   Prešov   21,32
  6.Gabriel Madej   Jaslo   21,71
  7.Martin Jurašek   Prešov   22,21
  8.Samuel Šak   Stropkov   23,15
  9.Boris Alexik   Stropkov   23,96
  10.Šimon Rybčak   Stropkov   23,98
  11.Richard Fečo   Stropkov   24,48
  12.Alexander Kasarda   Stropkov   24,68
  13.Zdenek Zakopal   Bardejov   25,35
  13.Norbert Vendeľ   Stropkov   25,35
  15.Ľuboš Sakara   Stropkov   26,09
  16.Jozef Sakara   Stropkov   26,21
  17.Róbert Gula   Bardejov   28,44
  18.Juraj Bezecný   Stropkov   28,58
  1.Karolína Kováčová   Prešov   17,25
  2.Oliwia Wojtunik   Jaslo   18,34
  3.Zoja Žofajova   Bardejov   19,07
  4.Klaudia Gorunová   Bardejov   19.43
  5.Kamila Jarecká   Jaslo   20,06
  6.Sabina Szydlo   Jaslo   20,59
  7.Alexandra Oľhová   Prešov   21,29
  8.Timea Lukáčová   Prešov   21,38
  9.Liana Ladvenicová   Prešov   22,71
  10.Katarína Kočišová   Prešov   22,79
  11.Soňa Šebejová   Prešov   23,02
  12.Kvetoslava Sopková   Prešov   23,91
  13.Magdalena Čaklošová   Stropkov   24,09
  14.Nikol Knapová   Bardejov   24,30
  15.Karolina Mroczka   Jaslo   24,74
  16.Laura Petrušková   Stropkov   25,01
  17.Tamara Ředinová   Prešov   25,09
  18.Nikola Hyrjová   Prešov   26,08
  19.Emma Vatehová   Bardejov   27,37
  20.Klaudia Findišová   Bardejov   36,13

Disciplína: 25 m prsia

  1.Martin Halas   Prešov   19,07
  2.Adrián Burza   Prešov   24,93
  3.Juraj Bezecný   Stropkov   26,84
  4.Alexander Kasarda   Stropkov   27,14
  5.Jozef Sakara   Stropkov   27,71
  6.Jakub Jura   Prešov   28,24
  7.Norbert Vendeľ   Stropkov   28,79
  8.Zdeňek Zakopal   Bardejov   29,13
  9.Samuel Šimko   Prešov   29,18
  10.Maximilián Tóth   Prešov   29,45
  11.Gabriel Madej   Jaslo   30,25
  12.Adan Gubač   Prešov   30,77
  13.Ľuboš Sakara   Stropkov   31,40
  14.Adam Madzin   Stropkov   38,95
  1.Karolína Kováčová   Prešov   25,28
  2.Liana Ladvenicová   Prešov   26,17
  3.Klaudia Gorunová   Bardejov   26,58
  4.Magdalena Čaklošová   Stropkov   28,22
  5.Sabina Szydlo   Jaslo   29,98
  6.Nina Šofránková   Prešov   30,27
  7.Sofia Hnatová   Prešov   30,75
  8.Laura Petrušková   Stropkov   31,17
  9.Nikola Hyrjová   Prešov   31,27
  10.Karolina Mroczka   Jaslo   31,30
  11.Jana Jurčišinová   Stropkov   32,19
  12.Hana Hybelová   Stropkov   32,42
  13.Emma Vatehová   Bardejov   34,28
  14.Klaudia Findišova   Bardejov   35,31
  15.Hannah Hančáková   Stropkov   36,58
  16.Lívia Ondková   Bardejov   44,79

Disciplína: 25 m znak

  1.Martin Halas   Prešov   18,65
  2.Samuel Šimko   Prešov   22,00
  3.Martin Jurašek   Prešov   22,26
  4.Jakub Jura   Prešov   23,91
  5.Adam Broda   Prešov   24,17
  6.Boris Alexik   Stropkov   24,23
  7.Adam Madzin   Stropkov   25,68
  8.Róbert Gula   Bardejov   25,82
  9.Markus Marinica   Prešov   27,16
  10.Adam Gubáč   Prešov   27,35
  11.Šimon Rybčák   Stropkov   27,70
  12.Richard Fečo   Stropkov   27,94
  13.Samuel Šak   Stropkov   28,60
  14.Tymek Turek   Jaslo   29,13
  1.Kamila Jarecka   Jaslo   21,09
  2.Oliwia Wojtunik   Jaslo   22,47
  3.Zoja Žofajova   Bardejov   22,91
  4.Tamara Ředinová   Prešov   23,00
  5.Kvetka Sopková   Prešov   23,16
  6.Timea Lukáčová   Prešov   24,27
  7.Soňa Šebejová   Prešov   25,06
  8.Katarína Kočišová   Prešov   25,41
  9.Alexandra Oľhová   Prešov   25,84
  10.Nikol Knapová   Bardejov   26,53
  11.Karin Raclavská   Prešov   26,66
  12.Nina Šofránková   Prešov   28,53
  13.Sofia Hnatová   Prešov   28,63
  14.Jana Jurčišinová   Stropkov   29,00
  15.Patricia Kostelníková   Prešov   29,74
  16.Hana Hybelová   Stropkov   29,82
  17.Hannah Hančáková   Stropkov   33,44
  18.Lívia Ondková   Bardejov   33,73

Disciplína: štafeta 4×25

  1.Prešov A   1:17:97
  2.Jaslo   1:23:30
  3.Prešov B   1:33:06
  4.Stropkov   1:38:63
  5.Prešov C   1:42:16
  6.Bardejov   1:49:21

Kategória: 5. – 6. roč.

Disciplína: 25 m kraul

  1.Florián Hric   Stropkov   14,96
  2.Dávid Repka   Prešov   15,44
  3.Matej Krajňak   Prešov   15,60
  4.Dawid Szcepanik   Jaslo   15,68
  5.Gregor Hybel   Stropkov   15,85
  6.Hubert Matiaszewski   Jaslo   16,37
  7.Daniel Dankovič   Prešov   16,72
  8.Nikolas Lipták   Prešov   17,00
  9.Martin Gombár   Stropkov   17,47
  10.Viliám Tóth   Prešov   18,40
  11.Jakub Jankanič   Stropkov   18,81
  12.Šimon Mráz   Prešov   18,86
  13.Tomáš Škublik   Stropkov   19,28
  14.Oliver Zápotocký   Stropkov   21,36
  15.Jozef Petruňko   Stropkov   25,41
  16.Roman Palidrab   Stropkov   27,31
  1.Eliška Mičková   Prešov   15,59
  2.Karolina Furmanek   Jaslo   15,79
  3.Zuzanna Kasowicz   Jaslo   16,84
  4.Ema Slivková   Stropkov   17,32
  5.Miroslava Čaklošová   Stropkov   17,91
  6.Zuzanna Petlak   Jaslo   18,01
  7.Emilia Pisz   Jaslo   18,10
  8.Alexandra Knapová   Prešov   19,23
  9.Martina Knapová   Prešov   19,32
  10.Sára Lehocká   Stropkov   21,39
  11.Sára Šafránková   Stropkov   22,21
  12.Sofia Vašková   Stropkov   23,63
  13.Katarína Prusáková   Stropkov   25,61
  14.Petra Homoľová   Stropkov   27,81

Disciplína: 50 m kraul

  1.Florián Hric   Stropkov   34,50
  2.Filip Bernár   Bardejov   34,97
  3.Gregor Hybel   Stropkov   35,34
  4.Matej Krajňak   Prešov   35,49
  5.Daniel Dankovič   Prešov   35,62
  6.Dávid Repka   Prešov   36,37
  7.Dawid Scepanik   Jaslo   38,01
  8.Nikolas Lipták   Prešov   39,18
  9.Patrik Tokarčík   Bardejov   39,28
  10.Bartek Kosiba   Jaslo   41,14
  11.Viliám Tóth   Prešov   41,46
  12.Jakub Jankovič   Stropkov   42,16
  13.Stanislav Chmurovic   Bardejov   42,24
  14.Tomáš Sliva   Bardejov   43,56
  15.Šimon Mráz   Prešov   43,98
  16.Lukáš Kost   Bardejov   44,52
  17.Jiři Koška   Bardejov   48,78
  18.Roland Cura   Bardejov   52,76
  19.Viliám Čupa   Bardejov   55,32
  20.Gregor Hankovsky   Bardejov   59,91
  21.Marek Krišš   Bardejov   1,03,88
  22.Adrián Hiščár   Bardejov   1,09,27
  23.Kristián Oravec   Bardejov   1,10,18
  24.Matúš Hovanec   Bardejov   1,13,58
  1.Eliška Mičková   Prešov   35,28
  2.Karolina Furmanek   Jaslo   37,63
  3.Ema Slivková   Stropkov   40,05
  4.Barbora Jakubová   Prešov   41,00
  5.Zuzanna Petlak   Jaslo   44,13
  6.Katarína Hopková   Bardejov   47,32
  7.Alexandra Knapová   Prešov   48,28
  8.Martina Knapová   Prešov   48,93
  9.Lea Džambová   Bardejov   50,64
  10.Tamara Varešinská   Bardejov   58,05
  11.Petra Homoľová   Stropkov   1,00,16
  12.Adela Kukulská   Bardejov   1,00,41
  13.Katarína Prusáková   Stropkov   1,04,34

Disciplína: 50 m prsia

  1.Matej Krajňak   Prešov   46,34
  2.Filip Bednár   Bardejov   48,30
  3.Gregor Hybel   Stropkov   50,44
  4.David Szcepanik   Jaslo   50,84
  5.Nikolas Lipták   Prešov   52,00
  6.Tomáš Sliva   Bardejov   52,16
  7.Hubert Matiaszewski   Jaslo   52,16
  8.Tomáš Škublik   Stropkov   54,33
  9.Šimon Mráz   Prešov   54,47
  10.Oliver Zápotocký   Stropkov   55,18
  11.Jozef Petruňko   Stropkov   58,37
  12.Roman Palidrab   Stropkov   1,01,23
  Viliam Čupa   Bardejov   D
  Lukáš Kost   Bardejov   D
  Roland Cura   Bardejov   D
  1.Eliška Mičková   Prešov   45,98
  2.Lea Dzambová   Bardejov   48,61
  3.Karolina Furmanek   Jaslo   48,96
  4.Ema Slivková   Stropkov   49,89
  5.Mirka Čaklošová   Stropkov   50,48
  6.Barbora Jakubová   Prešov   50,80
  7.Zuzanna Kasowicz   Jaslo   51,37
  8.Emilia Pisz   Jaslo   51,88
  9.Adela Kukulská   Bardejov   56,32
  10.Lenka Janíková   Bardejov   56,48
  11.Tamara Varešinská   Bardejov   56,67
  12.Petra Homoľová   Stropkov   58,12
  13.Katarína Prusáková   Stropkov   1,00,13
  14.Martina Knapová   Prešov   1,01,63
  15.Sara Šafránková   Stropkov   1,02,50
  16.Daniela Jurkaninová   Bardejov   1,02,67
  17.Tamara Gulová   Bardejov   1,09,83
  Karolína Petrišáková   Bardejov   D

Disciplína: 50 m znak

  1.Florián Hric   Stropkov   38,79
  2.Dávid Repka   Prešov   41,82
  3.Daniel Dankovič   Prešov   42,24
  4.Hubert Matiaszewsky   Jaslo   43,02
  5.Tomáš Škublik   Stropkov   43,93
  6.Martin Gombar   Stropkov   46,59
  7.Jakub Jankanič   Stropkov   49,16
  8.Viliám Tóth   Prešov   49,54
  9.Patrik Tokarčík   Bardejov   49,58
  10.Jiři Koška   Bardejov   55,54
  11.Roman Palidrab   Stropkov   1,04,75
  1.Zuzanna Kasowicz   Jaslo   46,69
  2.Katarína Hopková   Bardejov   48,70
  3.Mirka čaklošová   Stropkov   49,32
  4.Zuzanna Petlak   Jaslo   50,05
  5.Alexandra Knapová   Prešov   52,99
  6.Sara Lehocká   Stropkov   56,21
  7.Sofia Vašková   Stropkov   59,09
  8.Tamara Gulová   Bardejov   1,00,45

Disciplína: štafeta 4×50 m

  1.Prešov A   2,29,35
  2.Stropkov   2,31,02
  3.Jaslo   2,33,41
  5.Bardejov   2,51,44
  5.Prešov B   2,54,86

Kategória: 7. – 9. roč.

Disciplína: 25 m kraul

  1.Tomáš Jakub   Prešov   12,37
  2.Martin Jevočin   Stropkov   12,62
  3.Dávid Viet   Stropkov   13,29
  4.Martin Baluďanský   Stropkov   13,62
  5.Filip Poliak   Stropkov   13,67
  6.Pavol Džopko   Stropkov   14,03
  7.Martin Madzin   Stropkov   14,11
  8.Przemyslav Stepek   Jaslo   14,15
  9.Piotr Jarecki   Jaslo   14,16
  10.Boris Kizák   Stropkov   14,18
  11.Samuel Foriš   Prešov   14,32
  12.Norbert Antoš   Stropkov   14,41
  13.Matej Cigan   Stropkov   14,59
  14.Jakub Mroczka   Jaslo   16,49
  15.Matúš Prusák   Stropkov   18,64
  1.Roksana Ciborowska   Jaslo   15,04
  2.Magda Oprzadek   Jaslo   15,44
  3.Anna Jarecka   Jaslo   15,91
  4.Sofia Bodnárová   Stropkov   16,09
  5.Nikola Macejová   Prešov   16,52
  6.Soňa Semanová   Prešov   16,73
  7.Simona Štefánková   Prešov   17,19
  8.Alžbeta Rybčáková   Stropkov   18,00
  9.Ema Doležálová   Prešov   20,38

Disciplína: 100 m kraul

  1.Martin Jevočin   Stropkov   1,07,52
  2.Piotr Jarecki   Jaslo   1,08,46
  3.Martin Madzin   Stropkov   1,09,18
  4.Pavol Džopko   Stropkov   1,09,50
  5.Przemyslav Stepek   Jaslo   1,11,20
  6.Dávid Viet   Stropkov   1,12,57
  7.Tomáš Jakub   Prešov   1,14,63
  8.Boris Kozák   Stropkov   1,15,96
  9.Norbert Antoš   Stropkov   1,16,53
  10.Filip Poliak   Stropkov   1,16,89
  11.Matej Cigan   Stropkov   1,17,41
  12.Samuel Foriš   Prešov   1,18,95
  13.Samuel Sliva   Bardejov   1,30,84
  14.Jakub Mroczka   Jaslo   1,34,35
  15.Tomáš Jursčák   Bardejov   1,39,08
  16.Ján Kimák   Bardejov   1,40,77
  Marián Ferenc   Bardejov   D
  Šimon Kolcun   Stropkov   1,06,03 mimo konk.
  Peter Vidiščák   Stropkov   1,09,78 mimo konk.
  1.Kristína Krajňáková   Prešov   1,02,88
  2.Roksana Ciborovska   Jaslo   1,19,13
  3.Anna Jarecka   Jaslo   1,24,89
  4.Michaela Hegedušová   Prešov   1,27,74
  5.Simona Štefánková   Prešov   1,29,34
  6.Nikola Macejová   Prešov   1,29,70
  7.Soňa Semanová   Prešov   1,30,09
  8.Sofia Bodnárová   Stropkov   1,32,57
  9.Ema Doležálová   Prešov   1,45,78

Disciplína: 100 m prsia

  1.Dávid Viet   Stropkov   1,27,05
  2.Martin Madzin   Stropkov   1,27,31
  3.Piotr Jarecki   Jaslo   1,29,45
  4.Martin Baluďanský   Stropkov   1,30,23
  5.Tomáš Jakub   Prešov   1,31,04
  6.Boris Kizák   Stropkov   1,31,37
  7.Filip Poliak   Stropkov   1,32,85
  8.Samuel Foriš   Prešov   1,38,44
  9.Boris Desák   Bardejov   1,41,58
  10.Samuel Sliva   Bardejov   1,43,60
  11.Matúš Prusák   Stropkov   1,44,44
  12.Marko Hegeduš   Prešov   2,09,43
  Šimon Kolcun   Stropkov   1,26,92 mimo konk.
  1.Kristína Krajňáková   Prešov   1,23,82
  2.Nikola Macejová   Prešov   1,38,49
  3.Simona Štefánková   Prešov   1,43,62
  4.Michaela Hegedušová   Prešov   1,43,80
  5.Sofia Bodnárová   Stropkov   1,47,68
  6.Soňa Semanová   Prešov   1,50,11
  7.Alžbeta Rybčáková   Stropkov   2,04,20
  8.Ema Doležálová   Prešov   2,09,45

Disciplína: 100 m znak

  1.Pavol Džopko   Stropkov   1,18,76
  2.Martin Jevočin   Stropkov   1,19,93
  3.Matej Cigan   Stropkov   1,25,23
  4.Norbert Antoš   Stropkov   1,27,07
  5.Erik Malík   Prešov   1,31,35
  6.Martin Baluďanský   Stropkov   1,33,05
  7.Ján Kimák   Bardejov   1,47,32
  Peter Vidiščák   Stropkov   1,21,08 mimo konk.
  1.Magda Oprzadek   Jaslo   1,26,48
  Timea Mochnacká   Bardejov   D

Disciplína: štafeta 4×50 m

  1.Prešov A   2,15,10
  2.Stropkov   2,15,64
  3.Jaslo   2,16,80
  4.Prešov B   2,39,18

Kategória: SŠ

Disciplína: 25 m kraul

  1.Šimon Kolcun   Stropkov   12,36
  2.Peter Vidiščák   Stropkov   13,19
  Alan Ciborowski   Jaslo   D

Kategória: open

Disciplína: 100 m polohovka

  1.Šimon Kolcun   Stropkov   1,09,75
  2.Alan Ciborowski   Jaslo   1,13,12
  3.Martin Madzin   Stropkov   1,17,58
  4.Martin Jevočin   Stropkov   1,19,65
  5.Peter Vidiščák   Stropkov   1,20,04
  6.Matej Cigan   Stropkov   1,23,29
  7.Pavol Džopko   Stropkov   1,23,41
  8.Martin Halas   Prešov   1,25,84
  9.Florián Hric   Stropkov   1,30,94
  10.Daniel Dankovič   Prešov   1,31,05
  11.Erik Malík   Prešov   1,32,04
  12.Matej Krajňak   Prešov   1,35,92
  Marko Hegeduš   Prešov   D
  1.Kristína Krajňáková   Prešov   1,13,54
  2.Roksana Ciborowska   Jaslo   1,26,13
  3.Eliška Mičková   Prešov   1,29,28
  4.Michaela Hegedušová   Prešov   1,36,55

redakcia | 12. 7. 2019 | Šport | Odkaz na článok | | 43x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou