smahu správy

Medzinárodné majstrovstvá Jasla v plávaní 2019

obrazokKaždoročne sa stretávame s plavcami na Medzinárodných majstrovstvach Jasla. V tomto roku sa uskutočnili 05. júna 2019. Členovia plaveckých krúžkov Základnej školy Konštantínova reprezentovali naše mesto na tomto podujatí nasledovne:

Voľný spôsob 25 m:
Chlapci (2011): 2. Sakara Ľuboš – 22.80
Dievčatá (2011: 2. Hančáková Hannah – 31,28
Chlapci (2010): 5. Madzin Adam – 23,03
Chlapci (2009: 5. Hančák Adam – 20,70, 11.Demjan David – 28,09.
Chlapci (2008): 1. Hybeľ Gregor – 16,78
Dievčatá (2008): 3. Lehocká Sára – 20,54 a 5.Vašková Sofia – 22,44
Chlapci (2007): 1. Jankanič Jakub – 17,92, 2. Paludrab Roman – 22,10 a 3. Kmiť Viktor – 24,24
Dievčatá (r.2008): 4. Slivková Ema – 17,82 6. Demjanová Ema – 19,03 7. Kasardová Sabína – 22,97 8. Prusáková Katarína – 25,60 9. Homoľová Petra – 25,78
Chlapci (r.2006): 8. Gombár Martin – 17,10
Dievčatá (r.2006): 4. Bodnárová Sofia – 16,14 9. Čaklošová Miroslava – 17,40 11. Rybčáková Alžbeta – 17,89
3.Džopko Pavol – 13,60 4. Kizák Boris – 13,65 5. Poliak Filip – 13,78 6. Baluďanský Martin – 14,06 7. Madzin Martin – 14,06 8. Cigán Matej – 14,62 11. Hančák Šimon – 15,51
Chlapci (r.2003, 2002, 2001): 1. Kolcun Šimon – 12,04 2. Jevočin Martin – 12,50 3. Vidiščák Peter – 12,93 5. Antoš Norbert – 14,14
Prsia 50 m:
Chlapci (r.2010): 2. Sakara Ľuboš – 1:02,86
Dievčatá (r.2010): 5. Hančáková Hannah – 1:17,83
Chlapci (r.2008, 2009): 1. Hybel Gregor – 48,80 5. Hančák Adam – 1:02,93 8. Demján David – 1:22,32
Dievčatá (r.2008, 2009): 2. Petrušková Laura – 1:04,69
Chlapci (r.2007, 2006): 6. Palidrab Roman – 58,51 7. Kmiť Viktor – 59,05
Dievčatá (r.2007, 2006): 3. Bodnárová Sofia – 47,90 6. Denjanová Ema – 50,35 7. Čaklošová Miroslava – 50,63 10. Kasardová Sabrína – 59,16 11. Homoľová Petra – 1:01,04 12. Prusáková Katarína, 1:04,43
Chlapci (r.2005, 2004): 1. Viet Dávid – 39,86 2. Kizák Boris – 41,13 3. Baluďnský Martin 41,80 4. Poliak Filip – 43,05
Chlapci (r.2003): 2. Antoš Norbert – 44,65
Chlapci (r.2010): 3. Madzin Adam – 59,40
Dievčatá (r.2010): 3. Lehocká Sára – 57,33 4. Vašková Sofia – 1:00,54
Chlapci (r.2007, 2006): 3. Gombár Martin – 46,65 4. Jankanič Jakub – 47,74
Dievčatá (r.2007, 2006): 4. Slivková Ema – 47,13 5. Rybčáková Alžbeta – 50,22
Chlapci (r.2005, 2004): 2. Cigán Matej – 36,93 3. Hančák Šimon – 41,08
Chlapci (r.2003): 1. Vidiščák Peter – 35,92
Chlapci – motylik 50 m – open: 1. Kolcun Šimon – 27,80 3. Madzin Martin – 32,43 4. Jevočin Martin – 34,56 5. Džopko Pavol – 41,40
Polohová štafeta 4×50 m
1.Stropkov A – 2:10:38 – Viet, Vidiščák, Kolcun ,Jevočin
Mimo konkurencie Stropkov B – 2:17:98 – Džopko,Poliak, Kizak, Madzin

obrazok

redakcia | 28. 6. 2019 | Šport | Odkaz na článok | | 36x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou