smahu správy

MVK Stropkov - 1. miesto a 3. miesto

Majstrovstiev oblasť Východ mladších žiačok –4kovom volejbale

Posledné kolo finálovej časti Majstrovstiev oblasť Východ mladších žiačok v 4kovom volejbale, ktoré sa uskutočnilo 19.5.2019, odohrali úspešne obidve stropkovské družstvá na palubovke hostí.

MVK Stropkov A si poradil s domácim súperom z Giraltoviec ako aj VK Prešov bez straty setu a stal sa tak v konkurencií 15 družstiev Majstrom oblasť Východ mladších žiačok v 4kovom volejbale v sezóne 2018/209.
Družstvo MVK Stropkov B vycestovalo do Popradu, kde zvíťazilo so súperkami z Vranova a domáceho Popradu bez straty set a v celkovo v súťaži mladších žiačok v 4 kovom volejbale sa umiestnilo na peknom 3. mieste.
Hráčky MVK Stropkov si tak zabezpečili postup na finálový turnaj M-SR vo štvorkovom volejbale, ktorý sa uskutoční v dňoch 1. – 2. júna 2019 v Prešove.
Výsledky:
TJ Giraltovce – MVK Stropkov A 0:3 (-9,–17,–12)
VK Prešov – MVK Stropkov A 0:3 (-10,–9,–18)
Zostava MVK Stropkov A: Ličková A., Blanárová A., Keselicová M., Šeršeňová A., Štefaníková P., Režnická V., Olčáková E., Legiňová K.
Tréner: Mgr. Alexík P.
Výsledky:
MŠK Vranov B – MVK Stropkov B 0:3 (-24,–11,–16)
VK Poprad – MVK Stropkov B 0:3 (-19,–11,–15)
Zostava MVK Stropkov B: Potomová A., Bochnovičová L., Nová T., Novotňáková N., Hrubá D., Verbová T., Prokopičová K.
Tréner: Mgr. Alexík P.
Poradie po 4. kole finálovej skupiny:

  1. MVK Stropkov A   8   7   1   22:3   593:366   21
  2. MVK Snina   8   7   1   11:3   555:283   21
  3. MVK Stropkov B   8   6   2   20:7   590:444   19
  4. ELBA Prešov   8   6   2   18:10   593:547   17
  5. VK Sp.N.Ves   8   4   4   15:16   537:583   11
  6. MŠK Vranov B   8   2   3   10:21   568:667   6
  7. VK Poprad   8   2   6   10:22   542:710   6
  8. TJ Giraltovce   8   2   6   9:20   495:643   6
  9. VK Prešov   8   0   8   4:24   435:665   1

Poradie M SR Východ ml. žiačky 4-ky 2018/2019:

  1. MVK Stropkov A   9. VK Prešov
  2. MVK Snina   10. ŠK Komenského Svidník
  3. MVK Stropkov B   11. MŠK Vranov n/T A
  4. ŠK ELBA Prešov   12. VK Slávia TU Košice A
  5. VK Spišská Nová Ves   13. Sokol Sever Trebišov
  6. MŠK Vranov B   14. VAE Bardejov
  7. VK Junior 2012 Poprad   15. VK Slávia TU Košice B
  8. TJ Sokol Giraltovce

-pa-

obrazok

redakcia | 31. 5. 2019 | Šport | Odkaz na článok | | 24x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou