smahu správy

Jubilejný 10. ročník Mestského plesu

obrazokV sobotu 2. februára sa v hoteli Ondava konal jubilejný 10.ročník Mestského plesu, ktorý patrí k neodmysliteľnej a obľúbenej zábave počas fašiangov pre mnohých Stropkovčanov. Hostí sprevádzala slovom moderátorská dvojica Michaela Sušinová a Slavomír Rapáč.

Slávnostne ho otvorili primátor mesta Stropkov Ondrej Brendza spolu so svojim zástupcom Dušanom Lukáčom a prednostom MsÚ Stanislavom Humeníkom. „Stretávame sa tu už po desiaty krát. Túto tradíciu založil môj predchodca Imrich Hamarčák, neskôr v nej pokračoval Peter Obrimčák a už po piaty krát sa spolu s vami stretávam aj ja. Vidím aj nové tváre, čo ma teší. Verím, že tento ples bude príležitosťou na to, aby sme naše doterajšie vzťahy, priateľstvá a kontakty prehĺbili a utužili a tí, ktorí sú tu dnes prvý krát, aby prišli opäť aj na budúci rok. Zábava patrí k životu aj k fašiangom a preto sme sa tu zišli, aby sme sa zabavili a oddýchli si od všedných povinností a spolu strávili pekné chvíle až do bieleho rána,“ takto sa prihovoril všetkým prítomným v úvode plesu primátor mesta Stropkov Ondrej Brendza.
Počas plesovej noci hostí zabávala a do tanca hrala domáca skupina Saba. V rámci sprievodného programu vystúpili Michaela Sušinová a Anton Baculík, ktorý je sólistom banskobystrickej a košickej opery. Program spestrili latinské, ale aj indické tance v podaní tanečného súboru Charmey z Veľkého Šariša, ktorý je pomerne mladým tanečným súborom. Úplne úžasnú a temperamentnú hru na gitare predviedlo súrodenecké duo El Guitar, ktoré okrem rodinného puta spája aj vášeň pre hudbu. Sú z Giraltoviec a sú dôkazom toho, že v niektorých Slovákoch koluje poriadne horúca krv. Nechýbala bohatá tombola a príjemná zábava do neskorej noci. Sponzorom a partnerom aj touto cestou veľmi pekne ďakujeme!
Foto: Emil Jakubčo

obrazok obrazok obrazok obrazok obrazok
obrazok obrazok

Andrea Fecková | 8. 2. 2019 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 384x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou