smahu správy

Medzinárodný volejbalový turnaj mladších žiačok

Jaslo 13. – 14. 10. 2018

Za účasti krajín Maďarska, Srbska, Ukrajiny, Slovenska a domáceho Poľska sa v dňoch 13. – 14.10.2018 konal v Jasle medzinárodný turnaj mladších žiačok v 3 kovom volejbale – O pohár primátora mesta Jaslo.

Pozvanie na turnaj prijali aj 3 tímy dievčat, žiačok 7. ročníka športovej triedy pri ZŠ Mlynská Stropkov ako jediný slovenský zástupca. Na turnaji sa hralo v troch skupinách rozdelených po 7 družstiev systémom každý s každým na čas 15 minút. Najviac sa darilo družstvu Stropkova B, ktoré v skupine zvíťazilo v piatich zápasov a jeden duel prehralo a tak si zabezpečilo postup do finálovej časti, kde im tesne unikli bronzové medaile. Dobrými výkonmi sa prezentovali aj ostatné dve stropkovské družstvá, ktoré v konkurencií 21 družstiev obsadili celkové 11. miesto a 13. miesto.
Výsledky:
Skupina A
Stropkov A – Kikinda C 14:24
Stropkov A – Muszyna 19:42
Stropkov A – Biatorbágy B 38:15
Stropkov A – Jaslo 21:23
Stropkov A – Budapešť 33:19
Stropkov A – Nyiregyháza C 26:24
Skupina B
Stropkov B – Krynica 21:15
Stropkov B – Nyiregyháza A 13:24
Stropkov B – Biatorbágy C 45:14
Stropkov B – Kikinda A 26:20
Stropkov B – Budapešť B 39:15
Stropkov B – Jaslo C 33:10
Skupina C
Stropkov C – Jaslo A 24:25
Stropkov C – Kikinda B 24:23
Stropkov C – Nyiregyháza B 21:29
Stropkov C – Sambor 20:33
Stropkov C – Budapešť C 52:14
Stropkov C – Biatorbágy A 42:16
Skupina o 8. – 14. miesto
Stropkov C – Kikinda A 24:23
Stropkov C – Krynica 15:26
Stropkov C – Kikinda B 19:20
Stropkov C – Jaslo B 22:18
Stropkov C – Jaslo C 24:23
Stropkov C – Stropkov A 22:19
Stropkov A – Jaslo C 33:23
Stropkov A – Kikinda A 15:23
Stropkov A – Krynica 25:12
Stropkov A – Kikinda B 21:22
Stropkov A – Stropkov C 19:22
Stropkov A – Jaslo B 21:23
Skupina o 1. – 7. miesto
Stropkov B – Sambor 26:25
Stropkov B – Nyiregyháza A 13:24
Stropkov B – Jaslo A 24:15
Stropkov B – Muszyna 17:31
Stropkov B – Kikinda C 17:27
Stropkov B – Nyiregyháza B 25:17

MVK Stropkov A: Blanárová A., Šeršeňová A., Nová T., Potomová A.
MVK Stropkov B: Ličková A., Hrubá D., Keselicová M., Verbová T.
MVK Stropkov C: Bochnovičová L., Novotňáková N., Legiňová K., Režnická V., Štefaníková P.
Tréner: Mgr. Alexík Patrik

Celkové poradie
1. NYÍRSULI Nyíregyháza A (HUN)
2. UKS GÓRAL Muszyna (POL)
3. OK KI 0230 Kikinda C (SRB)
4. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov B (SVK)
5. CK SPARTA Sambor (UKR)
6. UKS „MOSiR“ Jasło A (POL)
7. NYÍRSULI Nyíregyháza B (HUN)
8. UKS „MOSiR“ Jasło B (POL)
9. OK KI 0230 Kikinda A (SRB)
10. UKS DWÓJKA Krynica (POL)
11. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov C (SVK)
12. OK KI 0230 Kikinda B (SRB)
13. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov A (SVK)
14. UKS „MOSiR“ Jasło C (POL)
15. Justitia S.C. Budapešť A (HUN)
16. NYÍRSULI Nyíregyháza C (HUN)
17. Viadukt SE Biatorbágy A (HUN)
18. Viadukt SE Biatorbágy B (HUN)
19. Justitia S.C. Budapešť C (HUN)
20. Viadukt SE Biatorbágy C (HUN)
21. Justitia S.C. Budapešť B (HUN)
-pa-

obrazok obrazok

redakcia | 2. 11. 2018 | Šport | Odkaz na článok | | 26x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou