smahu správy

V Bardejovských kúpeľoch otvorili novú kliniku plastickej chirurgie Hebe

V Bardejovských Kúpeľoch otvorili novú kliniku plastickej chirurgie HEBE clinic. Nová klinika pôsobí v rámci polikliniky REMEDIUM, s.r.o. ktorá je dcérskou spoločnosťou Bardejovských kúpeľov, a.s. Kvalifikovaný personál HEBE vykonáva operácie zatiaľ raz týždenne a to v sobotu. V budúcnosti sa počíta s rozšírením skrášľovacích služieb podľa záujmu klientov a to čo do rozsahu výkonov i počtu operačných dní.

Všetci odborní zamestnanci kliniky HEBE (HEBE bola grécka bohyňa večnej mladosti) sú kvalifikovaní a sú držiteľmi náležitých certifikátov a atestácií s dlhoročnou praxou v oblasti plastickej chirurgie.
„Klinika ponúka osobitnú starostlivosť a nadštandardné služby klientom v každom veku. Ponúka aj bezkonkurenčný servis počas prípravy na plastickú operáciu, bezstarostný priebeh celého procesu samotnej operácie a dôslednú pooperačnú starostlivosť,“ vyzdvihuje T.Šatanková.
Zároveň dodáva, že HEBE ponúka plastické operácie na vylepšenie nedostatkov tváre a tvárových oblastí, nedostatkov v oblasti tela vykonávané v lokálnej anestéze a ostatné plastické operácie vykonávané v lokálnej anestéze. Cieľom kliniky je ponúkať klientom kvalitné plastické operácie za ceny prístupné pre každého.
„Bardejovské kúpele slúžia nielen pre prinavracanie zdravia, prevenciu ochorení a relax, ale svojim rozsahom služieb a benefitov významne pôsobia aj pre vylepšovanie tela i ducha, skrášľovanie klientov a omladzovanie. Či už si tu klient zvolí redukčný pobyt, lymfodrenáže, malé chirurgické výkony, návštevu kliniky plastickej chirurgie HEBE, alebo skrášľovacieho Beauty studia, kúpele bude opúšťať krajší a spokojnejší. Rozsah poskytovaných doplnkových služieb nemá medzi kúpeľmi na Slovensku obdobu,“ konštatuje T.Šatanková.
Kúpele ležia v krásnom a tichom prostredí, vzdialené od akéhokoľvek priemyslu a mesta, sú obklopené listnatými a ihličnatými lesmi. Ak sa návštevníkom nechce športovať, ani kúpať, majú k dispozícii aj kino a reštaurácie, či skanzen – múzeum ľudovej architektúry. Pre milovníkov športu je tu 6 tenisových kurtov, squashové ihrisko, bowling bar, petang, minigolf, požičovňa bicyklov. Môžu si tu vychutnať kúpanie, relax, procedúry, galavečery, živú hudbu, kulinárske špeciality, gurmánske lahôdky, ochutnávky a konzumácie vín. Pri rozhodovaní sa, kde si má človek dať do poriadku zdravie, krásu, zmysluplne usporiadať kongres, školenie, či svadbu, alebo kvalitne stráviť voľný čas, má dnes na výber všetky tieto možnosti v Bardejovských kúpeľoch.

obrazok obrazok obrazok obrazok

redakcia | 21. 9. 2018 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 243x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou