smahu správy

Nultý volejbalový turnaj v obci Gribov zožal veľký úspech

V sobotu 8. 9. 2018 sa v obci Gribov konal nultý volejbalový turnaj, ktorý organizovali Mário Mulík a Tibor Ďuk. Medzi sebou bojovalo šesť volejbalových tímov, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Dva tímy tvorili domáci hráči. Ostatné tímy tvorili hráči zo susedných dedín. Zo skupiny A postúpila rodina Marčišinová, ktorá bola počas celého turnaja jednoznačným favoritom o prvé miesto, čoho dôkazom sú aj hráči s volejbalovými skúsenosťami. Celková atmosféra sa niesla v športovom duchu a nebojácnosť hráčov bola výrazne viditeľná. Najväčším prekvapením sa stal tím Dominika Doboša, ktorý porazili favoritov (rodinu Marčišinovú) a tým obsadili druhé miesto a na svojom konte si pripísali ďalšie dve ceny najlepšej hráčky turnaja, ktorá sa stala Denisa Halajová a špeciálnu cenu za najobetavejšieho hráča, ktorú napokon získal kapitán tímu Dominik Doboš. Prvé miesto obsadil domáci tím v zložení Mária Mulíka, Tibora Ďuka, Jaroslavy Mulíkovej, Martina Bučka a Mareka Blichu.
Šesť volejbalových tímov skončilo v takomto poradí: Prvé miesto: Domáci tím (organizátori volejbalového turnaja). Druhé miesto: Dominik volej tím. Tretie miesto: Rodina Marčišinová. Štvrté miesto: Kapyho tím. Piate miesto: tím Roškovce (jedným z hráčov bol aj samotný starosta obce). Šieste miesto: Pozbieranci Gribov C.
Pre každého zúčastneného bol pripravený guľáš, osviežujúce nápoje a klobása. Po finálovom zápase boli odmenené volejbalové tímy diplomom a pohárom a nechýbala ani záverečná fotka všetkých zúčastnených tímov. Ďakujem patrí starostovi obce Gribov Štefanovi Mulikovi, ktorý nám zabezpečil priestory a ceny a taktiež aj sponzorom (obec Gribov, Štefan Berežný, Štefan Bučko č. 6, Sally záhradkárstvo, Nany stavebniny Anna Pašeňová, Gaja železiarstvo, Stanislav Ďuk, Marcel Bučko, Peter Mihálik, kuchár Martin Bučko) a organizátorom, ktorí sa poctivo a svedomito starali o celý volejbalový turnaj. Nultý ročník zanechal nezabudnuteľné športové zážitky a preto už je jasné, že sa oficiálny prvý ročník opäť uskutoční aj na ďalší rok.
Autor foto: Viktória Bučková

obrazok

redakcia | 21. 9. 2018 | Šport | Odkaz na článok | | 83x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou