Raslavice – Stropkov 0:3 (0:2)

V stretnutí prvého kola Slovenského pohára bolo o motiváciu postarané, keďže na víťaza tohto stretnutia čaká v druhom kole 7. augusta finalista minulého ročníka Mfk Ružomberok. V úvode zápasu vychádzali obidve mužstvá zo zabezpečenej obrany a súpera nepúšťali do vážnejších príležitostí. Strely spoza obidvoch šestnástok skončili mimo, resp. nad bránou. V 30. minúte prišiel prvý gólový moment stretnutia. Strelu Petra Poľáka po rýchlej kombinačnej akcii ešte domáci brankár vyrazil, po následnom centri Jaselského a dorážke Tokára sa však hostia predsa len ujali vedenia. Onedlho na to mohol zvýšiť Burcák, jeho hlavička po rohu Jakubča však skončila na brvne a následné akrobatické zakončenie Vargu tesne minulo hornú žrď domácej brány. Najkrajšiu akciu stretnutia predviedli hostia v 44.minúte. Po Tokárovom priťuknutí sa do lopty z dvadsiatich metrov oprel Peter Poľák a prízemnou strelou k žrdi zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V druhom dejstve hostia hru kontrolovali, hoci domácim nemožno uprieť snahu. Po ich štandardných situáciách a rýchlych brejkoch sa však skóre nemenilo. Naopak, Stropkovčania pokračovali v kombinačnom futbale a vypracovali si ďalšie sľubné šance. Premeniť sa im však podarilo už len jedinú, kedy sa po Burcákovej finálnej prihrávke medzi obranu presadil svojím druhým gólom v stretnutí Michal Tokár. Pri príležitostiach Vargu a Haška sa vyznamenal domáci brankár Pavel a tak sa pred 300 divákmi zrodil konečný výsledok 0:3.
Góly: 30. Tokár, 44. Poľák, 75. Tokár
Zostava: Prysiazhniuk – Jaselský, Burcák, Pavlík, Fečo (82. Paluba)- Vaško (73. Veselý), Jakubčo, Poľák- Tokár, Polaščík (65. Haško), Varga