smahu správy

Posledné tretie kolo zo série Ondavskej detskej cyklotour 2018

Okrem Ondavského cyklomaratónu 2018, ktorý sa konal 14. júla, máme za sebou aj Ondavskú detskú cyklotour 2018. Hlavným organizátorom oboch podujatí je NO – TAK bike team Stropkov.
Záverečné 3. kolo sa konalo 17. júla a to rozhodlo o celkovom poradí pretekárov v jednotlivých kategóriách, ktorí budú slávnostne dekorovaní 3. augusta o 16.30 hod. samotným pánom primátorom O. Brendzom na veľkej tribúne na Námestí SNP počas Stropkovského jarmoku. Oceneným už teraz srdečne blahoželáme!
Organizátor OCM

1. kategória – 2009 – 2011 dievčatá

    1. kolo   2. kolo   3. kolo   Súčet bodov
  1. Veronika Kundrátová   14   20   14   48
  2. Liana Slivková   20   12   13   45
  3. Alexandra Slivková   13   13   12   38
  4. Laura Petrušková   0   14   20   34
  5. Miriam Bujdošová   12   0   11   23
  6. Martina Madzinová   0   11   9   20
  7. Katarína Rybárová   0   0   10   10

1. kategória – 2009 – 2011 chlapci

    1. kolo   2. kolo   3. kolo   Súčet bodov
  1. Matej Olčák   20   14   12   46
  2. Oliver Šandrik   14   13   13   40
  2. Štefan Szollos   0   20   20   40
  3. Šimon Venglovič   12   10   11   33
  4. Ivo Fecko   13   9   8   30
  5. Maximilán Vnouček   9   11   9   29
  6. Nikolas Hamarčák   0   12   14   26
  7. Jakub Fecko   11   4   2   17
  8. Ľuboš Sakara   10   3   3   16
  9. Adam Karaman   0   8   7   15
  10. Maroš Hric   0   5   5   10
  11. Tadeáš Kasarda   0   0   10   10
  12. Marko Olčák   0   7   0   7
  13. Jozef Sakara   0   6   0   6
  14. Hugo Angelovič   0   0   6   6
  15. Tomáš Karaman   0   0   4   4
  16. Nikolas Fazekaš   0   2   0   2
  17. Gabriel Glinský   0   1   0   1
  18. Samuel Szollosz   0   0   1   1

2. kategória – 2006 – 2008 dievčatá

    1. kolo   2. kolo   3. kolo   Súčet bodov
  1. Ema Slivková   14   14   20   48
  2. Sara Bodkowska   20   20   0   40
  2. Emma Fecková   13   13   14   40
  3. Zuzana Drobňáková   11   0   13   24
  4. Tereza Bujdošová   12   0   0   12
  4. Sabína Kasardová   0   0   12   12

2. kategória – 2006 – 2008 chlapci

    1. kolo   2. kolo   3. kolo   Súčet bodov
  1. Kristián Zajac   20   20   14   54
  2. Samuel Ján Lepeta   13   13   13   39
  3. Tomáš Ľuľa   11   8   8   27
  4. Jakub Suvák   0   14   12   26
  5. Sabastián Hamarčák   0   12   11   23
  6. Štefan Drobňák   12   0   10   22
  7. Matej Čorba   0   0   20   20
  8. Richard Petruška   0   10   9   19
  9. Adam Opitz   14   0   0   14
  10. Radoslav Bendas   0   11   0   11
  11. Jakub Danko   10   0   0   10
  12. Viktor Skoberne   9   0   0   9
  13. Samuel Cichý   0   9   0   9
  14. Adam Vidiščák   0   7   0   7

3. kategória – 2004 – 2005 chlapci

    1. kolo   2. kolo   3. kolo   Súčet bodov
  1. Matej Cigan   13   20   12   45
  2. Martin Madzin   0   14   20   34
  3. Daniel Holod   9   13   11   33
  4. Jozef Fiľarský   12   0   14   26
  5. Gabriel Porvazník   20   0   0   20
  6. Eryk Bodkowski   14   0   0   14
  7. Timotej Paňko   0   0   13   13
  8. Marián Sivák   11   0   0   11
  9. Boris Kizák   10   0   0   10

3. kategória – 2004 – 2005 dievčatá

    1. kolo   2. kolo   3. kolo   Súčet bodov
  1. Klára Rusinková   14   20   13   47
  2. Tamara Bujdošová   20   0   14   34
  2. Emma Olčáková   0   14   20   34

redakcia | 27. 7. 2018 | Šport | Odkaz na článok | | 37x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou