smahu správy

1.Oľšavský ples s účasťou pána Ivana Čižmára zo Svidníka

Obec Oľšavka v spolupráci s ÚŽS ZO Oľšavka, zorganizovali 1.Oľšavský ples, ktorý sa konal 27. januára 2018 v KSM budovy obecného úradu. Po minuloročnom nultom skúšobnom ročníku, aj tento 1. ročník sa tešil dobrej účasti vzhľadom na kapacitné možnosti priestorov. Do tanca hrala ĽH Dribna z Prešova, ktorú dopĺňal „dížej“ s modernými hitmi, nielen pre mladých.

Vzácnosťou obecného plesu bola účasť pána Ivana Čižmára zo Svidníka, žijúcej legendy muziky, spevu a tanca v tomto regióne, ktorý ho aj oficiálne otvoril. Za PCO Oľšavka sa plesu zúčastnil duchovný otec Dušan Skonc, ktorý predniesol slávnostný prípitok a bolo pod jeho asistenciou aj „Mnohaja i Blahaja ljita“.
Moderátorkou obecného plesu bola naša Milka Dziaková, ktorá to zvládla na jednotku s hviezdičkou.
Netradičné privítanie účastníkov na chodúľoch za asistencie starostu, sprostredkovali komedianti z Banskej Bystrice, Filip Hajduk alias Hradný Šaško Fjodor, rodák zo Svidníka s priateľkou. Títo komedianti robili zábavu počas celého plesu a prispeli k výbornej atmosfére.
Nechýbala ani bohatá tombola, ktorá neodmysliteľne patrí k plesu a z výhry sa mnohí aj potešili.
Dobrá organizačná príprava plesu a výzdoba priestorov sú základom pre spokojnosť účastníkov a touto cestou sa chcem ďalej poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k úspešnému zvládnutiu plesu. Osobitne chcem vyzdvihnúť a srdečne poďakovať za vedenie obce p. Emílii Dziakovej aj za super výzdobu KSM, p. Anne Forintovej za perfektnú výzdobu vstupnej chodby, p. Alene Čaklošovej za očarujúce stolovanie a k spokojnosti za stravovaciu službu s kolektívom Firmy Timdži zo Stropkova, za mediálne výstupy Dominikovi Forintovi a Ing. Marekovi Birošovi z firmy Projekta Svidník a p. Márii Kocákovej, Potraviny Oľšavka za spoluprácu pri riešení priestorov šatne a ďalšieho.
Ján Biroš

obrazok obrazok obrazok obrazok obrazok
obrazok obrazok obrazok obrazok obrazok
obrazok obrazok obrazok obrazok obrazok
obrazok obrazok obrazok

redakcia | 9. 2. 2018 | Obce okresu | Odkaz na článok | | 135x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou