smahu správy

Ženy a juniorky MVK Stropkov trónia na čele

juniorky -VK Slávia TU Košice – MVK Stropkov 0:3 (-11,–20,–20), 0:3 (-7,–21,–18)
V piatok 12.1.2018 odohrali juniorky po vzájomnej dohode s klubom VK Slávia TU svoj prvý zápas tohto roka v netradičnom čase zo začiatkom o 18.hodine v Košiciach. Družstvo nastúpilo od začiatku plne koncentrované a suverénne potvrdilo rozdiel vo výkonnosti. Do tabuľky si pripísali ďalšie dve víťazstva a naďalej sú na čele dlhodobej súťaže.
MVK: Andrejovská L., Rusnáková P., Dzurjová B., Hnátová N., Slivová N., Šmajdová M., Tabišová S., Tomková S.,Sovičová N.,Ternová V., libero Sedlářová S., tréner: Šturák M., asistent trénera : Burcák J.
ženy -VA UNIZA Žilina – MVK Stropkov 2:3 (-22,–21,22,17–12), 1:3 (-22,–14, 18,–15)
Juniorky hneď skoro ráno v sobotu 13.1.2018 cestovali do Žiliny. Nakoľko niekoľko dievčat, ktoré dohrali zápas v Košiciach v neskorých večerných hodinách sa dostalo do postele až po polnoci, boli sme v očakávaní ako to zvládnu. Predpoklad súboja v Žiline bol ten, že to bude kvalitný a vyrovnaný boj o každú loptu. To sa aj potvrdilo, o čom svedčí aj to, že prvý zápas skončil víťazným tajbrejkom MVK. Výsledok a pomer setov druhého zápasu možno nasvedčuje, že to bolo o niečo jednoduchšie, ale aj tu si museli siahnuť na dno fyzických a mentálnych síl. Dievčatám ďakujeme za zvládnutie nabitého programu, za predvedené výkony a prajeme do ďalšej tréningovej práce v tomto roku veľa síl a energie.
MVK: Andrejovská L., Keselicová I., Široká I.,Tomková S., Ternová V., Červeňáková A., Slivová N.,Hnátová N.,Tomková Š.,Fečková N., libero Volčková L., tréner: Šturák M., asistent trénera: Burcák J.
Najbližší program: ženy: 21.01.2018 v nedeľu o 11. hod. v MŠH sa predstavia doma v derby v boji o prvé miesto proti TJ Sokol Giraltovce
Juniorky najbližší domáci zápas odohrajú až 10.02.2018 v MŠH so začiatkom prvého stretnutia o 11.00 hod. proti KV MŠK Oktan Kežmarok. Predtým sa ešte 27.01.2018 predstavia v Lipt. Hrádku.
Príďte podporiť naše dievčatá, všetci ste srdečne vítaní.
Výsledky a aktuality môžete sledovať na stránkach volleynet.sk, vkcelegroup.webnode.sk a na facebookovej stránke MVK Stropkov.
OZ AMIS Stropkov

redakcia | 22. 1. 2018 | Šport | Odkaz na článok | | 83x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou