Víkendové stretnutia MVK Stropkov bez straty setu

juniorky MVK Stropkov-VK Spišská Nová Ves 3:0 (17,12,19), 3:0 (14,13,19)
V piatok 01.12.2018 predohrali juniorky zápas 8. kola, v ktorom privítali tím zo Spišskej Novej vsi. Súper nastúpil aj s troma hráčkami, ktoré dostávajú pravidelne možnosť vedieť, ako chutia extraligové volejbalové boje v drese BK SNV. Prvý set bol vyrovnaný len do stavu 14:14, následne šnúrou šiestich bodov domáce odskočili a set doviedli do úspešného konca. Dobrou hrou pokračovali aj v ďalších dvoch setoch a zápas zvládli s prehľadom. Aj druhý zápas domáce dominovali vo všetkých herných činnostiach. Súper pôsobil odovzdaným dojmom, tak aj preto iný výsledok ako 3:0 sme nemohli očakávať. Ďakujeme divákom , ktorí prišli v hojnom počte podporiť náš tím. Juniorky sú naďalej bez prehry a zaslúžene trónia na čele tabuľky.
MVK: Andrejovská L., Slivová N., Sovičová N., Ternová V.,Hnátová N., Keselicová I., Široká I., Šmajdová M., Tabišová S., Tomková S.,Nemcová K., libero Sedlářová S., Volčková L., tréner: Šturák M., asistent trénera: Burcák J.
ženy ŠK ELBA Prešov-MVK Stropkov 0:3 (-24,–14,–20), 0:3 (-23,–20,–23)
V sobotu sme vycestovali do neďalekého Prešova, kde sme si zmerali sily s domácou Elbou. Nakoľko súper zatiaľ má v kolónke víťazstiev nulu, Stropkovčanky boli papierovými favoritkami. To aj potvrdili víťazstvami v oboch zápasoch v pomere 3:0,3:0, hoci Prešovčanky najma v prvých setoch predvádzali peknú hru. Gratulujeme ženám a realizačnému tímu k zvládnutiu tohto kola a naďalej sme v hre o prvé miesto v tabuľke 1.ligy žien skupiny východ.
MVK: Andrejovská L., Šmajdová M., Tabišová S., Tomková S., Dzurjová B., Nemcová K., Rusnáková P.,Hnátová N., Slivová N., Červeňáková A., libero Volčková L., tréner: Šturák M., asistent trénera: Burcák J.
Najbližší program: Ženy 09.12.2017 sa predstavia v Púchove.
Juniorky najbližšie stretnutie odohrajú taktiež 09.12.2017 vo Zvolene.
Výsledky a aktuality môžete sledovať na stránkach volleynet.sk, vkcelegroup.webnode.sk a na facebookovej stránke MVK Stropkov.