smahu správy

Víťazné ťaženie MVK Stropkov

MVK Stropkov – ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (11,17,17), 3:0 (21,23,20)
V piatok 10. 11. 2017 predohrávali naše juniorky zápas s dievčatami z Humenného. Hneď od začiatku vstúpili do zápasu koncentrovane a prvý set poľahky vyhrali. Priebeh ďalších dvoch bol o niečo viac vyrovnanejší, ale dobrým servisom a hrou v poli doviedli prvý zápas do víťazného konca v pomere 3:0.
Aj druhý zápas bol v réžii domácich, hoci Humenčanky hlavne dobým servisom vedeli narobiť nemalé starosti Stropkovčankám. Napokon kvalita na domácej strane sa prejavila a hráčky MVK aj tento zápas zvládli. Naďalej si držia neporaziteľnosť a sú jednoznačným lídrom súťaže.
TJ Sokol Giraltovce – MVK Stropkov 1:3 (15,–22,–19,–21), 0:3 (-26,–18,–16)
V sobotu sa v Giraltovciach uskutočnil volejbalový sviatok, v ktorom sa predviedli obe družstvá v boji o lídra 1. ligy skupiny východ, kde víťaz tejto súťaže má možnosť hrať baráž o postup do Extraligy žien. Mali sme možnosť vidieť súboj obojstranne vysokej kvality, kde domáce hráčky sebavedomo vstúpili do stretnutia a prvý set sa niesol v ich réžii, nakoľko hráčky MVK chybovali hlavne na podaní a mali problém na príjme. Od druhého setu sa karta obrátila a navrch začali mať hosťky, ktoré výrazne zlepšili všetky hráčske činnosti od podania, v ktorom začali byť dominantné, cez príjem až po dohrávanie útočných akcií. Do konca oboch stretnutí už nestratili ani set a tak si odvážajú domov plný počet bodov a líderstvo aj v tejto súťaži. Poďakovanie patrí hlavne hráčkam, ktorých každodenná tvrdá práca sa odzrkadľuje nielen na výsledkoch, ale hlavne na stúpajúcej výkonnosti. Ďalej trénerom, ktorí vedia čo je práca s dievčenským kolektívom a fanklubu za povzbudzovanie a vytvorenie atmosféry.
Najbližší program: 16. 11. 2017 v MŠH predohrávka ženy MVK Stropkov -VK Kúpele Brusno zo začiatkom o 15.00 hod. Všetci ste srdečné vítaní.
Juniorky sa v sobotu 18. 11. 2017 predstavia v Poltári. Obom družstvám držíme palce, aby aj ďalší víkend bol pre nich úspešný.
Výsledky a aktuality môžete sledovať na stránkach volleynet.sk, vkcelegroup.webnode.sk a na facebookovej stránke MVK Stropkov.
OZ AMIS Stropkov

redakcia | 17. 11. 2017 | Šport | Odkaz na článok | | 73x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou