smahu správy

Základná organizácia SZTP vo Svidníku zhodnotila svoju činnosť za predchádzajúci rok 2016

Vo svidníckej reštaurácii JASMIN sa 2.marca, konala Výročná členská schôdza Slovenského zväzu telesne postihnutých vo Svidníku, na ktorej členovia zhodnotili svoju prácu počas minulého roka 2016. Rokovanie obsahovalo informácie týkajúce sa správ z činnosti, hospodárenia s finančnými prostriedkami, rozpočtu, pracovných plánov a príprav rôznych spoločenských podujatí v roku 2016 a následne pre rok 2017.

Pred začiatkom nášho rokovania sa nám predviedli mažoretky pod vedením Mgr. Viktórie Husárovej, za čo im patrí naše srdečné poďakovanie.
V úvode stretnutia si minútou ticha uctili zosnulých členov a medzi sebou privítali nových.
Predseda výboru Základnej organizácie SZTP vo Svidníku, Ladislav Suchytra zaželal novým členom, aby sa v našej ZO cítili čo najlepšie a čas, ktorý s nami strávia, nech je im na úžitok a vyplnenie voľných chvíľ. Vo svojom vystúpení opísal aj činnosť okresného centra a jeho pomoc pri zabezpečovaní jednotlivých aktivít, ktoré pripravuje ZO SZTP. Je to najmä finančná pomoc, nakoľko iba OC má zriadený účet a tak môže prijímať 2% z dane. Pozdvihol aj prácu bezbariérovej komisie, ktorá pracuje pri OC. Vo svojej správe nezabudol spomenúť pomoc mesta Svidník, ktoré podporilo formou finančných dotácii akcie ZO SZTP, a to Juniáles, Turistický pochod a prevádzku kancelárie ZO SZTP vo Svidníku. Takisto je to aj pomoc niektorých poslancov a členov Mestského zastupiteľstva. Za ich nezištnú pomoc im vrele a z celého srdca vyslovuje svoje poďakovanie a poďakovanie aj za členov ZO SZTP. Na VČS sa zúčastnili aj p. Ing. Marta Jacková a p. Ing. Vladimír Šandala, ktorí sa síce dlho nezdržali, ale naše zasadnutie pozdravili a popriali nám do ďalšieho obdobia všetko dobré. Pán Šandala si dokonca vyžiadal aj číslo účtu a sľúbil, že nám pošle nejakú finančnú čiastku. Po ukončení hodnotiacej časti a po diskusii, bolo podané občerstvenie. Po zaželaní všetkého dobrého do ďalšieho života sa členovia rozišli do svojich domovov. Počas celého rokovania panovala príjemná a ničím nerušená nálada.
Suchytrová Magdaléna, členka výboru

redakcia | 31. 3. 2017 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 85x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou